2726
عنوان

اونایی ک کچل کردن بیان

581 بازدید | 48 پست

کی کچل کردین موهاتو زود پرونده یا دیر 

راضی بودین یا پشیمون شدین

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

ببخشید اشتباه تایپی بود

منظورم اینه زود درومد موهاتون

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همین پنج دیقه پیش میخواستم اینکارو کنم.دو دل شدم الان نشستم دارم فک میکنم آیا بزنم آیا نزنم😑

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻
2728
مگه میخواین برین سربازی

نه

من همین پنج دیقه پیش میخواستم اینکارو کنم.دو دل شدم الان نشستم دارم فک میکنم آیا بزنم آیا نزنم😑

ولی من همین چند دقیقه پیش زدم 

ولی من همین چند دقیقه پیش زدم 

عه چ حسی داری

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻

من پسرونه شدم نه در حد سربازی ولی خو برا حموم راحتی دیگه موهاتم تو خونه پلاس نیست

ولی پشیمانم موی بلند به چی دیگه اس

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
2706