2726
عنوان

توصیه برای شبهای قدر

820 بازدید | 39 پست

بسم الله الرحمن الرحیم

‏۲۰ نکته برای احیاء شبهای ‎قدر
۱. شباهت قدر و قیامت را حس کنیم
۲.  امیدوار باشیم و به کم قانع نباشیم
۳.  بی‌قراری برای خدا (خود خدا را بخواهیم)
۴. مؤمنان مثل گنه‌کاران، گنه‌کاران مثل مؤمنان
۵. جلب محبت خدا با محبت به دیگران
۶. بزرگوار باشیم فقط برای خود و اطرافیان دعا نکنیم

‏۷. رسیدگی به نیازمندان، محبت به بستگان
۸. محبت به والدین، دعا برای پدر معنوی جامعه
۹. طلب معیشت خوب و نابودی فقیرسازان
۱۰. حضور در جمع مردم
(لااقل بخشی از شب از نور نیّت دیگران بهره مندی شویم)
۱۱. دعای مناسب حال
۱۲. کمی قرآن

پاشدم عائله پیداکردم   از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم  حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را   در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم

‏۱۳. تفکر و محاسبۀ نفس  (دلمان از کوتاهی‌هایمان بگیرد)

۱۴. اندیشیدن به لحظۀ وداع و مرور وصیت‌نامه

۱۵. از فکر و ذکر علی(ع) غافل نشویم

۱۶. خود را در محضر حضرت ولی‌عصر(عج) ببینیم

۱۷. کمی مشارطه و برنامه‌ریزی برای آینده

۱۸. شب قدر سوم، شب دعا برای ظهور

‏۱۹. دعا برای عاقبت به‌خیری و شهادت
۲۰. زیارت امام حسین(ع) و فاتحه برای شهدا ؛ به ویژه شهدای مدافع حرم که امنیت‌مان مدیونشان است.

پاشدم عائله پیداکردم   از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم  حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را   در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

‏۱۳. تفکر و محاسبۀ نفس  (دلمان از کوتاهی‌هایمان بگیرد) ۱۴. اندیشیدن به لحظۀ وداع و مرور وصیت‌ن ...

سلام علیکم 

عیدتون مبارک امیدوارم خداوند تبارک و تعالی خیر دنیا و آخرت بهتون عطا کنه 

سوالم خدمتتون اینه که: عید فطر به بنده ها چی میدن؟

2728
سلام علیکم  عیدتون مبارک امیدوارم خداوند تبارک و تعالی خیر دنیا و آخرت بهتون عطا کنه  سو ...

سلام در پناه دعای امام عصر عج باشید ان شالله.

به نقل اقای میرباقری 

‏در روز عید اتفاقی در عالم می‌افتد که در روزهای دیگر نمی‌افتد.
باطن عید این است که باب ویژه‌ای به عالم بالا باز می‌شود و لذا باید خوشحال بود.

از منظر منه بی سواد ماه رجب شعبان و رمضان

ماه ارتقا مونه..

رجب بیشتر ماه استغفار و رفع موانع هست

دوماه دگه آدم باید خیلی تلاش کنه

رمضان هم که مسیر هموارتر هس.. ابلیس در انزوا هس ولی نفس مون هست..

برای یک دست ادمها خیلی ماه خوبیه بفهمه خودش زندگیش تباه کرده یا ابلیس..

خیلی از دوستان شنیدم میگفتند خراب کردیم و دست خالی از این ماه بیرون اومدیم

عید فطر برداشت خودمونه که چقدر چنگ زدیم برسیم به تقرب الهی..

سحرگاه از خواب مون زدیم؟

اونایی که داشتند تلاش میکردند میگند جقدر زود تموم شد.. تمام تلاشش میکردند که لحظات اخر از خدا عیدی بگیرند

شاید باید بگیم عید فطر چه چیزی برای ما داشت؟

شاید غفلت!

سلام سوال داشتم میشه ج بدید

سلام بفرمایید 

سوالتون ندیدم

آقاي اميد خواهش ميكنم يه بار ديگه كمكم كنيد ببخشيد من همش مزاحم شما ميشم 

سلام اختیاز دارید

کمتر میام

ولی به سایت سر میزنم

سلام اختیاز دارید کمتر میام ولی به سایت سر میزنم

خيلي ممنون بي نهايت ممنونم 

شما يه بار خوابمو تقريبا تعبير كرديد و واقعا هم درست بود 

من معمولا خوابهام نميدونم چطوريه ولي يه نوع هشداره و بعدا واقعا يجوريه كه ميشه 

اولين بار من خوابي ديدم : 

خواب ديذم كه انگار چند سال بعده و من يه پسر چهار ساله دارم و يه دختر كه تازه به دنيا اومده و همسرمم تقريبا پولداره و ازدواج مجدد كرده با يع خانومي كه مطلقه اس و يه پسر از ازدواج قبلش داشته 

و داشت براي پسرش جشن تولد ٩ سالگي ميگرفت خدا ميدونه كه من چقد تو خواب گريه ميكردم خيلي زياد و از همسرم خواهش ميكردم كه طلاقش بده و يكي از ما رو انتخاب كنه و اون ميگفت هر دوتون باشيد و من خيلي زياد حالم بد بود تا چند روز بخاطر همين خواب تا اينكه سه چهار ماه بعد متوجه خيانت همسرم با يه زن بيوه كه شوهرش مرده شدم كه اتفاقا يه پسر ٣ ساله داشت 

خيانت شون در حد چت بود فقط 

كه همسرم قول داد كه ديگه اصلا اينكارو نكنه و دو سال گذشت

دقيقا تو ماه رمضون من متوجه شدم كه بازم دوباره باهم دارن چت ميكنن كه من اين دفعه جدي برخورد كردم و رفتم خونه ي بابام كه بازم اين دفعه همسرم خيلي پشيمون بود گفت جبران ميكنم و من بخاطر پدرهمسرم برگشتم 

امشب من دوباره خواب ديدم كه بازم جشن تولده و اين دفعه اين خانم و پسرش اومده خونمون و بيرون نميرفت و انگار شوهرم ازش خواسته بود و من خيلي خيلي گريه ميكردم همه اش خدا رو صدا ميزدم كه كجايي ؟ صداي اذان مغرب هم ميومد و اون دختره همه اش ميخنديد ولي من همه اش گريه ميكردم اونم خيلي شديد و از خدا ميخواستم انتقاممو بگيره 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
خيلي ممنون بي نهايت ممنونم  شما يه بار خوابمو تقريبا تعبير كرديد و واقعا هم درست بود  من ...

بینید

این بازخورد و هشداره بهتون

ایشون اخلاقا نقطه ضعف دارند

نمیدونم تو زندگی تون چی گذشته و نمیتونمم درک کنم

با چندخط توضیحات..

قضاوت سخته.. اما مطمین باشید هرچیزی علتی داره

ادما ازاول بد و مشکل اخلاقی ندارند

اما ایشونم پاشونم لغزش پیدا کرده.. اینکه چرا انقدر سست اند .. و طلسماتی اگر باشه سریع اثر میزاره..

راه حل واقعا زمینی به ذهنم نمیاد

کار از منطق و مشاوره گذشته..

چله عاشورا بگیرید و عهد ببندید برای امام حسین ع کاری کنید.یک کاری گه بتونید انجام بدید 

مثلا هرسال و هرماه..

چله اول گشایشی نشد

نایب از کانال ایت الله حق شناس ره بگیرید

خیلی مراقبه کنید.. 

به این کار هم مداومت کنید

بعد نماز صبح صلوات ابوالحسن ضراب اصفهانی 

حتما مداومت کنید

برای امام زمان عج دعا کنید

خواهرم اگه دوران امام علی ع بودی

میرفتی انقدر درب خونه حضرت زهرا س میزدی

تا زندگیت درست بشه..حتی اگه مقصر هم خودتون بووید اصلاح بشید

امام عصر تون صدا کنید

اگر ایمانا صداشون کنید امکان نداره جواب ندن

نمازتون اول وقت کنید

رفتارتون با نامحرمم درست کنید 

اگر در گذشته دوستی با کسی داشتید با دعای مجیر و یستشیر و استغفار از خدا معذرت بخواین

توبه کنید

بینید این بازخورد و هشداره بهتون ایشون اخلاقا نقطه ضعف دارند نمیدونم تو زندگی تون چی گذشته و ن ...

دقيقا اون روز ميگفتم اگه دوره حضرت محمد يا امام علي يا حضرت فاطمه ي زهرا بودم ميرفتم دردودل ميكردم و مشكلم حل ميشد 

طلسم كه واقعا هست چون تمام علايم دارم خواب شو هم زياد ميبينم 

نه من قبل از ازدواج با هيچ پسري نه دوست بودم و نه حتي نگاه شون ميكردم و الانم پشيمونم ميگم شايد اگه مثل بقيه دختراي فاميل بودم و اهل اين چيزا بودم الان وضعم اين نبود 

نمازامو كه همه ميخونم ولي متاسفانه اول وقت نيس 

و الان سه چهار روزه كه ذكر دهنم رو استغفار كردم 

همسرم هم يكسره ميگه نميدونم دست خودم نيس يه دفعه بهش پيام ميدم و بايد بگم همسرم اصلا نميتونه نماز بخونه قبلا ميخوند 

كلا گيجم خيلي هم نماز و قران ميخونم 

تنها گناه خيلي بزرگم ميتونم بگم رفتم فال قهوه گرفتم و بعد كه فهميدم گناهه توبه نصوح كردم و اصلا سمتش نرفتم 

ديگه نميدونم 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕

راستي آقاي اميد 

من يادم رفت بگم من قبل از اينكه پيش فالگير برم واقعا زندگيم عاااالي بود و بهشت بود تنها ناراحتي من اين بود همسرم زياد با دوستاش بود مثلا بعد از كار يك ساعتي با دوستاش بود كه دوستاش دايي و داداشم هم بودن 

وقتي فالگير بهم كفت دعاي محبت بگير من اصلا فكر نميكردم دعا همون طلسمه و فكر ميكردم دعا آيه هاي قرانيه و گرفتم وهمسرمم هم خيلي عالي شده بود ولي تا فهميدم اون دعا همون طلسم محبت خيلي بهم ريختم و سريع ازش خواستم باطلش كنه و اون بهم كفت اگه باطل كنم خيلي بد ميشه منم گفتم اشكال نداره نميخوام گناهكار باشم و بعد از اون توبه نصوح كردم 

يعني شما ميگين هنوز خدا توبه مو نبخشيده ؟؟ 

نميدونم فقط با تمام وجودم اميدم به خداس ديگه توكل هم به خدا كردم شايد همين امتحان منه 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
راستي آقاي اميد  من يادم رفت بگم من قبل از اينكه پيش فالگير برم واقعا زندگيم عاااالي بود و بهش ...

قهوه و فال شرک بحساب میاد

حتی تفننی..

شرک هم یعنی کم کم حزب ابلیس جا بگیرید

مابین که ندارم.. از حزب الله بیاین بیرون یعنی ابلیس..

پای اوناهم باز میکنه..مشکلات شروع میشه..

راه حل که گفتم اتجام بدید.. توبه نصوح هم خیلی سخته

چند مرحله داره..

انقدر ادم باید تلاش کنه تا رحمت خدا شامل حالش بشه

با 40 روز مراقبه مطمینا خدا نگااهی بهتون میکنند

حتی الانم خدا نظری بهتون داره

که براتون برگشت پیش خدا مهمه!

همه چی تو دنیا نابود میشه

فقط تقرب بخدا مهمه..

حتما چله دوم نایب بگیرید طلبه های حاج اقا براتون دعا کنند.. از زبان که گنااه نکردید دعا بشید..

مطمینا امتحان هم هست..

همه چی هم به تقدب بخدا بستگی داره

بازگشت همه مون به خدا باید باشه

ترک گنااه کنید!!!

شهید بلورچی سرچ کنید

ببینید جطوری مراقبه نفس میکردند!

کیسه تون سوراخ باشه هرجقدر دعا کنید بی فایده ست

هروو باهم لازمه

2706