2733
2734
دخترم سینمو گاز میگرفت بعد از 10 روز بالاخره تونستم ترکش بدم ولی زخمی که روی سینه هام هست خیلیییی درد میکنه. مخصوصا وقتی شیر میخوره دردش صدبرایر بدتر از گاز گرفتنه. کرم هیدرودردم شقاق سینه بهم داد داروخانه ولی از دیروز اصلاااا بهتر نشده با استفاده مداوم ازش. لطفا راهنمایی کنید .
مجــــازی هستیم امــــا
دلمــــــان مجازی نــــیست
میشکند
حواست به تایــــپ کردنت باشــــد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره از دیروز چندین بار زدم ولی اصلااا بهتر نشده. دیروزم واکسن زدیم براش همش شیر میخوره از درد جون میدم
مجــــازی هستیم امــــا
میشکند
انجام دادم ایشالا که خوب شه. یه تیکه گوشتش کنده شده انگار. استخون کتفمم درد میکنه از دردش. چند بار توی روز روغن زیتون بزنم؟
مجــــازی هستیم امــــا
میشکند
2738
سلام . مرسی از راهنماییت. زخمو خوب میکنه موستلا؟ چقد طول میکشه؟
مجــــازی هستیم امــــا
میشکند
منم این جوری شدم. کرم موستلا می زنم. بهتر می کنه. ولی وقتی شیر میدم باز همون آش و همون کاسه است. راهکار من اینه که از دیروز از اون سینه بهش شیر ندادم. از سینه سالمم شیر میدم و همزمان اون یکی سینه رو می دوشم و بعداً که شیر می خواد با لیوان میدم بخوره... از دیروز که این کار رو کردم ، کمی سینه ام بهتر شده... امیدوارم تا فردا خوب بشه...
آخه جفت سینه هامو زخم کرده. ممکنه بعداز ظخر برم دکتر. چون دردشون خیلی وحشتناکه. تا استخون کمرم تیر میکشه . میترسم عفونت کنه
مجــــازی هستیم امــــا
میشکند
سلام .من ی دختر 10 ماهه دارم .که فقط از یکی از سینه هام شیر میخوره. اون یکی هم کاملا زخم کرده .خیلی درد میکنه. سینه هامم نامتوازنه چون از یکیشون میخوره.ایا بعد اتمام شیردهی به حالت اول برمیگرده؟یعنی اندازشون مساوی میشه؟لطفا راهنمایی کنین. برای زخمش چیکار کنم؟؟
2706