2737
2734
عنوان

لوازم ارايش

75 بازدید | 12 پست

چرا بعضيا انقدر لوازم ارايش دارن چند نوع کرم هر کدوم مخصوص يه طرف کرم زيره چشم کرم بيني کرم نرم کننده کرم پودر پنکک

يا کلي برس سايه چشم شاين و نمبدونم چي...

من فقط يه کرم پودره ميمالم بعد خط لب و ريمل ارايشم تمام شد رفت زورم نميادا اتفاقا خودم عاشق ارايشگريم ميخام اگه شماهم استفاده ميکنيد بگيد چين منم بخرم بخصوص اون کرمه که ب بيني زده ميشه بيني رو کشيده نشون ميده

برا منم جای سواله🤔

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم شما میتونی با رژگونه مات تیره یا پنکک هم بینیتو خوژمل نشون بدی😁😁

من کلی لوازم آرایش دارم.مداد ابرو بابرسش.یک جین خط لب و کرم پودر یا ضدافتاب رنگی،ریمل و خط چشم آکوآ بدردت میخوره بقیش مجلسیه که کمتر پیش میاد

اهل رژ گونه هم هستی اونم بخر

خخخخ بعضیا چ حوصله‌ای دارن واقعاً 😂

منم فقط ۱ کرم پودر میمالم ب کل صورتم، ی پنککم  میزنم روش، با ریمل و مداد چشم و ابرو و رژ.

چون چشم و ابروم یکم بوره، مجبورم اینا رو استفاده کنم وگرنه همینام نمیزدم 😃

2738

من تاپيكاي لوازم ارايش رو خيلي دوست دارم ، اينو ذخيره ميكنم، كه استفاده كنم از تجربيات، 

من كانتور اينا ندارم چنتا لوازم ارايشي اصلي ثابت دارم كه همونارو ميگيرم هميشه، ولي كانسيلر اينارو هميشه استفاده دارم

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊

برای استفاده کردن و کانتورینگ بینی هم حتما باید اموزشش رو ببینی وگرنه زشت و کثیف کاری میشه

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)