2737
2734

اول اینکه واقعا پشیمونم از تاپیکی که زدم و واقعا برای قضاوتاتون متاسفم.

من سال نود باهمسرم آشنا شدم چندماه بعدنانزدکردیم.

قبل از خواستکاری و نامزدی من نمیدونستم ازدواجی کرده و بچه ای درکاره ولی بعد گفت ومنم خواستم خانوادم چیزی نفهمن و ما رسماعقدکردیم.

من بخاطر کارادامه تحصیلم ایران نبودم وهمسرم اومد وخلاصه سه سال بعد برگشتیم وجشنی نگرفتیم و مستقیم رفتیم سر زندگیمونو .

پارسال بنا به یه سوتفاهم خواستن ازهمسرم جداشم که قبول نکرد وثابت کرد و برگشتیم سر زندگیمون.حدود سه چهارسال ازدواج کردیم وباهم زندکی میکنیم.

شغل من جوریع ممکن چندروز خوته باشم ممکن یهو ووسه هفته کلا تاده یازده شب سرکار باشم

من کلا کاری بع این بچه ندارم کلا ازشرایط اصلیم برای ازدواج بچه نخواستن همسرم بود که ایشونم قبول کردن.

این دختربچه ام من از سر دلسوزی دارم برلش تلاش میکنم شرلیط بهتری داشته باشه

مادرش مشکل اخلاقی داره و علت طلاق همین بوده ک بعدم درگیر اعتیاد میشه

حالا من از سر دلسوزی میخواستم برتاین بچه یکاری کنم دلم نمیخواست بگم خودمم بهردلیلی حالا، شاید پیدونستم عکس العملتون چیه اومدم کمک بچه کنم

دادگاه برام تشکیل دادیت، خودم سنگدل وبدجنس کردین، شوهرم بیغیرت کردین

خوبی جوابش همینه؟

میتونستم بی خیال از کناراین قضیه ردبشم و زندگیم کنم

چیزی تو زندگیم کم ندارم

برا بچه پرستار گرفتیم انقدرناسازگاربود سه روزه رفت،

بامادرمامانش صحبت کردیم هزینه هارادادیم فرستادیم اونچا یکماهه همسایه ها شکایت کردن ازدست بچه 

من انقدرخونم بانظم وبرنامه ریزیه چطور میتونم این بی ادبی ها وبی نظمیها تحمل کنم؟

اونم منی که شرط ازدواج نداشتن بچه بوده

کاش یاد بگیریم قضاوت نکنیم، توهین نکنیم، تهمت نزنیم.

من که چیزی ازم کم نمیشه ولی شما وجدانتون راحته ازتهمت وتوهینایی که کردین؟

خارج زندگی میکنی?

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه بچه واقعا اینطور هست و شما هم عزیزم نگرانشی حتما ببرش پیش روانشناس و یا روانپزشک خبره کودک 

قطعا بچه مشکلاتی داره که نیاز به دارو درمانی و یا رفتار درمانی داره و به سادگی و مثل بچه عادی با محبت و اینا درست نمیشه...خصوصا که میگید مادرش الان اعتیاد هم داره، زمینه ژنتیکی ناسازگاری هم احتمالا داره 

اگه بچه واقعا اینطور هست و شما هم عزیزم نگرانشی حتما ببرش پیش روانشناس و یا روانپزشک خبره کودک  ...

مشاوره میره ولی بدترشده 

من ظهر تاپیک زدم بنا به دلایلی نخواستم بگم خودم زن باباشم

برید ببینید چجوری بامن برخوردشده 

تاپیک قبلی ببینید

نه چهارساله برگشتم

چه حیف،،،سوغاتی میخواستم،،،اه😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738

عزیزم شما که خیر خواه بچه هستی باید بدونی محیط پانسیون واقعا افتضاح هست و شرایط همچین بچه ناسازگار ی رو بدتر میکنه پانسیون اصلا خوب نیست یکی از دوستانم پانسیون میرفت تعریف میکرد چه محیط بدی داره 

کاش یاد میگرفتم دستم فقط روی زانوی خودم باشد
مشاوره میره ولی بدترشده  من ظهر تاپیک زدم بنا به دلایلی نخواستم بگم خودم زن باباشم برید ببینی ...

تا ادم توی شرایط کسی نباشه درک نمیکنه 

به نظرم کلا روانشناس و روانپزشک خوب خیلی کمه 

اگه رفته روانشناس بدتر شده به نظرم یک متخصص روانپزشک خوب ( ترجیحا از هیئت علمی ها و اساتید دانشگاه که علمشون به روزتره) پیداکنید و یک ویزیت بشن 

به صرف ناتوانی یک روانشناس در کنترل مشکل ایشون، نا امید نشید

2706