2726
عنوان

این چیه تازه مد شده تو اینستا😒😂

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 47 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم خودم نخواستم یه هفته س تل وواتساپم گذاشتم کنار این نی نی سایتم بیخیال شم دیگه باتو ای نور چشام ح ...

من دیگه توان ترک واتساپ ونینی سایت  رو در خودم نمیبینم😂😂

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
دقیقا من یک بار نصب کردم دیدم خیلی بیخوده پاکش کردم

بهترین کار ممکن رو کردین.اینستا خیلی مضخرفه

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
من یه زمانی شد ۶ماه کلا نت نمیرفتم اصلا دوستام هنگ بودن  بخوام راحت میزارم کنار

احتمالا سرگرمی دارین که در طول روز وقتتون روپر کنه واسه همین راحت میتونید استفاده نکنید..یا اینکه ارادتون قویه ....من در طول روز وقت آزادم زیاده واینکه تنهام واتساپ ونینی سا یت جز سرگرمی هام هست وقتی همسرم خونه باشه اصلااز نت وگوشی استفاده نمیکنم .

احتمالا سرگرمی دارین که در طول روز وقتتون روپر کنه واسه همین راحت میتونید استفاده نکنید..یا اینکه ار ...

نه بابا سرگرمی زیادی ندارم اراده م قویه شاید.

🕊پــروازکن،آنــگونه ڪـه میخواهے 🕊
من اینستا ندارم کی باورش میشه؟😳😂😂

من نیز هم 

باورکن چون باور میکنم😄😄😄😄

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706