2703
2553
عنوان

بدمزه ترین

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 27 پست

عزیزم اولاا که خورشت بامیه با گوشت پخته میشه  حبوبات نداره 

دومااا بامیه و‌سیب زمینی  رو‌با هم باید سرخ کنن و‌نیم ساعت اخر به خورشت اضافه کنن 

داخل خورشت بامیه از گوجه و رب گوجه و تمر هندی و سیر استفاده میشه

مادرشوهرتون پختشو بلد نبودن 

شما بپز دعوتشون کن 

امام على عليه السلام: لا أدَبَ مَعَ غَضَبٍ ... با خشم تربیت ممکن نیست ##

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کلن که لیز و لزج هست اما اگه اون کلاهک سرشو از ته نچینی یا وا نره تو خورشت،امکان نداره خورشت کش بیاد

بعدم خوشمزه اس چرا اینجوری توصیف کردی شما دوست نداری مشکل از خودته

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
2720

مادر شوهرت گند زد به همه مواد

بامیه باید اول پنج دقیقه اب پز بشه ابش دور ریخته بشه

بعد خورش درست کرد،

گوشت و پیازداغ و ادویه فراوون و دارچین زیاد و فلفل سیاه زیاد رو با هم سرخ کنید بعد رب بزنید کمی سرخ بشه بعد اب بریزید بذارید گوشت بپزه و ابش غلیظ بشه بعد با میه رو توش بریزید و یه قل زد خاموش کنید،اصلا نبایدبامیه بترکه و له بشه تا مواد داخل بیرون بریزه چون خورش بد قیافه میشه

بامیه هم باید خیلی ریز باشه،بامیه درشت اصلا بدرد نمیخوره ما میریزیم دور

2714
الان میان میگن چرا تو سینک توف کردی

😂😂😂😂

سلام بابا خوبی؟(: بابا دردت ب جونم قربون اون چشمات برم ک از خنده کنارش چین افتاده بود حالت خوبه؟بابا دلم برات خیلی تنگ شده میگن خاک سرده فراموش میشه…ولی خیلی سال شده ک هنوز گرمی دستت رو سرم هست…بابایی خیلی دلم برات تنگه انقد تنگه که نمیدونم خیلی و چجوری بگم که بفهمی خیلی دقیقا یعنی چقد…بابا پرنسس کوچولوت مامان شد ولی تو نبودی دست بکشی رو سر پسرش …بابا پرنسس کوچولوت داغ دیده داغ عزیز دیده میدونی داغ عزیز یعنی چی؟نه نمیدونی …تو ک خودت و از دست ندادی…وقتی پسرم ب بردیا گفت بابا برای اولین بار قلبم تیکه تیکه شد…(: چرا من بابا ندارم؟باباااا من به بچم حسودیم شد چون بابا داشت…بابا عروسک مو طلاییت داره پیر میشه موهاش دارن سفید میشن از دوریت ، بچه ک بودم اشتباه ک میکردم باهام قهر میکردی تا نمیومدم بگم ببخشید و بوست میکردم همچنان قهر میموندی و بهم نمیگفتیوروجک(: بابا چه اشتباهی کردم ک این همه ساله قهری؟بابا ببخشید ت رو خدا ببخشید میشه آشتی کنیم؟؟؟بابا یادته همیشه میگفتی آخرین باره میبخشمت ؟ ولی هربار با هر اشتباهم بازم میبخشیدیم و زیر حرفت میزدی؟بابا بعد تو هرکی این جمله رو بهم گفت دیگ واقعا منو نبخشید(: اخ بابا جای خالیت نه تنها کمرنگ نشد بلکه جونم و گرفت (: انتظار برای دیدن دوبارت توان زندگی کردن و از من گرفته…بابا جون پگاهت بیا بغلم کن(:
عزیزم اولاا که خورشت بامیه با گوشت پخته میشه  حبوبات نداره  دومااا بامیه و‌سیب زمینی &nbs ...

خیلی جاها لپه تو اکثر خورشها هست مثل کرفس . بامیه و... تازه بعضی شهرها علاوه بر اینکه تو خورش پر لپه هست برای میهمان یک کاسه لپه پخته سر میز میگذارم اینو واقعا آدم شاخ درمیاره

من اوایل انقد از بامیه متنفر بودم که خدا میدونه، الان یکی از محبوب ترین غذاهامه و عاشقشم. اصلن سیر نمیشم ازش.

کلن طعمهای خاص وقتی بار اول در بزرگسالی تست میشن بار اول ممکنه بدت بیاد اما دلیل نمیشه واقعن بدت بیاد از اون غذا، دلیلش اینه که طعمش برای مغزت اصلن تعریف نشده، بچه هم نیستی که مغزت سریع بپذیره اون طعم رو.