2726
عنوان

بدمزه ترین

696 بازدید | 27 پست
من تا حالا بامیه نخورده بودم..از اون سبزا رو میگم..

مادرشوهرم کلا اعتقادی به سرخ کردن و بوی زهم و... نداره...

دیشب خونشون بودیم بعد خورشت بامیه درست کرده بود برا اولین بار... وای وای مرغ بود و لپه و بامیه و رب...این ابش کششششش میومد حالم داشت بهم میخورد فقط به زور یکم گوشت مرغ رو خوردم..خلاصه اصرار اصرار که بامیه بخور و خاصیت داره... هر چی گفتم نمیخام گفت خیعلی خوشمزس
وای چشمتون روز بد نبینه یکیشو نصف کردم یه ذره خوردم فقط رفتم تو اشپزخونه و تو سینک توف میکردم..افتضاح بود حس کردم دارم غورباغه ی لجن گرفته میخورم...

حالا سوالم اینه واقعا بامیه اینجوریه؟ یا مادرشوهرم مثل همیشه گند زده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والا من با گوشت خوردم دستپخت  مادر شوهرم عاااااالیه 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

بعدا جواب سوالتومیدم

فقط بگو وجدانن رفتب توسینک توف کردی؟؟😐😐

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐

خورش بامیه عالیه 

البته با گوشت  نه با مرغ یکمی هم تند و همراه سیب زمینی سرخ شده و کمی دارچین وزعفرون و یک دونه لیموعمانی و تمر هندی   حتی من بدغذاهم عاشقشم 😁به شرطی که مادرشوهر شما نپخته باشه خودم پخته باشه 

لپه چطور و کی  وارد رسپی خورش بامیه شده؟😐😁

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

قورباغه لنج گرفته مگه خوردی تا حالا😦😦

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
2706