1147
1292
عنوان

بدمزه ترین

173 بازدید | 22 پست
من تا حالا بامیه نخورده بودم..از اون سبزا رو میگم..

مادرشوهرم کلا اعتقادی به سرخ کردن و بوی زهم و... نداره...

دیشب خونشون بودیم بعد خورشت بامیه درست کرده بود برا اولین بار... وای وای مرغ بود و لپه و بامیه و رب...این ابش کششششش میومد حالم داشت بهم میخورد فقط به زور یکم گوشت مرغ رو خوردم..خلاصه اصرار اصرار که بامیه بخور و خاصیت داره... هر چی گفتم نمیخام گفت خیعلی خوشمزس
وای چشمتون روز بد نبینه یکیشو نصف کردم یه ذره خوردم فقط رفتم تو اشپزخونه و تو سینک توف میکردم..افتضاح بود حس کردم دارم غورباغه ی لجن گرفته میخورم...

حالا سوالم اینه واقعا بامیه اینجوریه؟ یا مادرشوهرم مثل همیشه گند زده؟

مادر شوهرت مثل همیشه گند زده

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من وضو با نفس خیال تو میگیرم و تو رو میخوانم و به شوق فردا که تو را خواهم دید، چشم به راه میمانم❤️🤰🏻👼🏻

قور باغه لجن گرفته رو کی خوردی که مزه اش رو میدونی؟

کانال تل گرام دارم،با عنوان عاشقانه 🥰🥰🥰متن،شعر،عکس پروفایل،آهنگ،لطفا عضو بشید،پشیمون نمیشید.اینم آدرسش:@axneveshteh70 .قدمتون سر چشم😘😘😘

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

1291

بعدا جواب سوالتومیدم

فقط بگو وجدانن رفتب توسینک توف کردی؟؟😐😐

آخه چرا الکی منو تعلیق کردین😐😓😓 بعداز چندهفته دوری باز برگشتم..هموکاربر سابق اهههههه 97هستم😓😓😓😓😓😓😓باهم مهربون باشیم دیگه.😒

خورش بامیه عالیه 

البته با گوشت  نه با مرغ یکمی هم تند و همراه سیب زمینی سرخ شده و کمی دارچین وزعفرون و یک دونه لیموعمانی و تمر هندی   حتی من بدغذاهم عاشقشم 😁به شرطی که مادرشوهر شما نپخته باشه خودم پخته باشه 

لپه چطور و کی  وارد رسپی خورش بامیه شده؟😐😁

حال متکلم از کلامش پیداست از کوزه همان برون تراود که دروست
1281
1226

عزیزم اولاا که خورشت بامیه با گوشت پخته میشه  حبوبات نداره 

دومااا بامیه و‌سیب زمینی  رو‌با هم باید سرخ کنن و‌نیم ساعت اخر به خورشت اضافه کنن 

داخل خورشت بامیه از گوجه و رب گوجه و تمر هندی و سیر استفاده میشه

مادرشوهرتون پختشو بلد نبودن 

شما بپز دعوتشون کن 

🌹🌹🌹

کلن که لیز و لزج هست اما اگه اون کلاهک سرشو از ته نچینی یا وا نره تو خورشت،امکان نداره خورشت کش بیاد

بعدم خوشمزه اس چرا اینجوری توصیف کردی شما دوست نداری مشکل از خودته

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎

مادر شوهرت گند زد به همه مواد

بامیه باید اول پنج دقیقه اب پز بشه ابش دور ریخته بشه

بعد خورش درست کرد،

گوشت و پیازداغ و ادویه فراوون و دارچین زیاد و فلفل سیاه زیاد رو با هم سرخ کنید بعد رب بزنید کمی سرخ بشه بعد اب بریزید بذارید گوشت بپزه و ابش غلیظ بشه بعد با میه رو توش بریزید و یه قل زد خاموش کنید،اصلا نبایدبامیه بترکه و له بشه تا مواد داخل بیرون بریزه چون خورش بد قیافه میشه

بامیه هم باید خیلی ریز باشه،بامیه درشت اصلا بدرد نمیخوره ما میریزیم دور

میشه دعا کنید مشکلم حل بشه؟خدا واستون خیر بخواد
1290