2737
2739
عنوان

😢😢دعا برای خانه دار شدن😢😢

927 بازدید | 55 پست

دوستان یک دعای خوبو مجرب میخوام برای اینکه بتونیم خونه بخریم و از پیش مادرشوهر بریم

متنفرم از جامعه ‌ای که فساد درآن به حدی رسیده که نام هرفکر غلط و  کثیفی را میگذراند روشن فکری!    و من نمیدانم این انسان ها خدا و دستوراتش را کجای زندگی شان قرار میدهند؟           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به منم بگین

😔😔

متنفرم از جامعه ‌ای که فساد درآن به حدی رسیده که نام هرفکر غلط و  کثیفی را میگذراند روشن فکری!    و من نمیدانم این انسان ها خدا و دستوراتش را کجای زندگی شان قرار میدهند؟           
2728

با خودت کلا چهل نفر 

چهل روز

سوره واقعه را ختم کنین.

من اینطوری از پیش مادرشوهرم رفتم و معجزه رخ داد و خانه دار شدیم. 

قانون 5/5 : اگر موضوعى 5 سال آينده برايت اهميتى نخواهد داشت، بيشتر از 5 دقيقه برايش ناراحت نباش!
2738
بابا تواین دوره کی به این چیرا اعتقاد داره اخه یه ذره تفکر عزیزمن گلم خودتون تلاش کنید دعا هیچ تاثیر ...

شما اعتقاد نداری دلیل نمیشه بقیه هم نداشته باشن

دعاهای قرانی زیادی هست از سوره ها کا ادم بخونه

با خودت کلا چهل نفر  چهل روز سوره واقعه را ختم کنین. من اینطوری از پیش مادرشوهرم رفتم و معجز ...

چند روز طول کشید عزییزم؟حتما باید با چهل نفر باشه؟خودم تنها نمیتونم؟

2706