2737
2734
عنوان

اسیر ترینم 😑😢

697 بازدید | 33 پست

موهمو چتری زدم عین چی پشیمونممممم 😑😑😢😢😢😢 چیکار کنم زودد بلند شه . قیافم عین کلوچه شده 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤
کلوچه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

بخداااا . دایره شدم قشنگ 

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
صورتت گرده؟

اره 😢 

2738

خخخخ

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
وااای ندیده عاشقت شدم به خدا🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

فدات شم 😂😂😂 میدونستم زودتر این غلطو میکردم 

منم صورتم گرده تقریبا میخواستم چتری بزنم ینی نزنم؟

نکن اینکارو هیچ وقت تحت هیچ شرایطی 

خوب تا بلند بشه سشوار بكش يطرفه بكنش

موهام و اصلا سشوار و اتو نمیکشم میسوزه 

عیب نداره منم چتری زدم تازه صورتمم لاغره تنوع بابا یه چند تا عكس بگیر یادگاری بمونه با نمكه تنوع

الان اتفاقا عکس گرفتم واسه دوستم فرستادم میگه حس میکنم الان میترکه صورتت 😑 

2706