2726

سلام مامانا پسرم يك سال و ١١ ماهشه ، خودم شاغلم دو هفته اس كه دارم تلاش ميكنم بچه ام رو مهد بذارم خيلى هم تحقيق كردم و حتى چندين جا رو رفتم از نزديك ديدم ، مهد كودك اش سه ستاره اس و پرسنل اش واقعا زحمت كش ان ولى خيلى مشكل دارم ، پسرم با بقيه بچه ها ارتباط نميگيره و حتى ازشون ميترسه ، وابستگى شديد بهم داره از محيط مهد خوشش نمياد در ضمن تو اين دو هفته رفتاراش خيلى تغيير كرده مثلا شبا تو خواب گريه ميكنه☹️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بهتره ب یک مشاور کودک مراجعه کنی

متنفرم از جامعه ‌ای که فساد درآن به حدی رسیده که نام هرفکر غلط و  کثیفی را میگذراند روشن فکری!    و من نمیدانم این انسان ها خدا و دستوراتش را کجای زندگی شان قرار میدهند؟           

متاسفانه باید بدونی که راهی نداری و پسرت هم به زودی عادت میکنه.

اگر از محیط مهد اطمینان داری وقفه ننداز و بذار بهر، چون مجبوره که عادت کنه، فقط تا اون زمان ، وقتی خونه هستید خیلی روش متمرکز باش و بهش خیلیییی توجه کن. بالاخره عادت میکنه.

تیکر یک سالگی پسر دومم...

شاید یکی‌توی مهد زدتش یا آسیب رسانده بش. 

بچه که الکی نمیترسه... 

باید ریشه یابی کنی.

قانون 5/5 : اگر موضوعى 5 سال آينده برايت اهميتى نخواهد داشت، بيشتر از 5 دقيقه برايش ناراحت نباش!

عزیزم خب تقریبا اواخر سن اضطراب جدایی هست و این شرایط میتونه بهش آسیب برسونه

نمی تونی چند ماه دیگه مرخصی بدون حقوق بگیری؟

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

منم پسرم دوساا و سه ماهشه

تا بهمن خونه مامانم میموند بدون گریه البته اوایل مکافات داشتما

اما از بعد عید اصلا اروم نمیگیره.همش با گریه پشت سرم جیغ میزنه ک مامان نرو سرکار

خدایا فقط خودت
2706