2737
2734
عنوان

شیر خوردن نوزاد

185 بازدید | 37 پست

نی نی من چند هفته هستش که درست شیر نمیخوره 5 ماهشه بردم دکتر گفت شاید طعم شیرش رو دوست نداره عوض کرد. ولی بازم فاید نداشت بردم یه دکتر دیگه گفت رفلاکس پنهان داره واسه همین شیر نمیخوره و شیر ضد حساسیت نانha داد الانم همین جوره هنوز درست نشده چی کار کنم بنظرتون کسی تجربه نداره تورو خدا هر چی میدونید بگید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
[QUOTE=91335453]دختر منم اینجوریه فقط تو خواب میخوره[/QUOTE تو خواب هم نمیخوره بخدا 

واااای خیلی سخته عزیزم درک میکنم

با سرنگ یا قاشق بده بچه گشنه نمونه

جاذبه چشمات از زمینم بیشتره❤
سلام عزیزم مگه بعد ۵ ماه میشه رفلاکس پنهان یهو پیدا بشه منم دخترم چندروزه شیر درست حسابی نمیخوره و ش ...

منم به همین شک کردم یعنی واقعا لازمه دخترم نانha  بخوره اخه حساسیت به چی؟؟؟ تا حالا چطور نداشته... 2 روز بود شیر رو مثل پنیرک پس میداد نمیدونم چی کار کنم دیگه بیچاره معدش داغون شد هرروز یک شیر خشک رانیتیدین هم داد بهش 

دختر من 15ماهشه تازه دوماهه شیر درست میخوره(شیرخشکی)

غذا ک خیلی کم شیر هم ک مدت تا 12ساعت نمیخورد جوری ک فشارش میفتاد اون گریه میکرد من ب زور شیر تو دهنش میریختم.البته دکترش گفت ورم معده داره از وقتی شربت امپرازول میخوره یکم خوب شده

2706