2726
عنوان

بچه ها بیاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 164 بازدید | 39 پست
چشم💕ولی اونا کلا یجوری هستن که هر چی سلیطه و جیغ جیغو باشی بیشتر احترامت میکنن. هر چی آروم و مودب ب ...

ول کن، مسافری بذار دلت آروم باشه

رفتی حرم خواستی دعا کنی بگو خدایا از گناه بنده ت گذشتم تو هم از گناه من بگذر

شب قدر شب عزیزیه فداتشم، میگن ببخش تا بخشیده بشی

انشالله برگشتی خدا خودش رابطه تون درست کرده

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهرت بگه به فلانی اونسری بی احترامی کردید جایی که به زنم بی احترامی شه نمیام

ههه خوش خیالی هستیا. دفعه بعدش که دعوت شدیم من خونه مامانم بودم شوهرم گفت فردا شب دعوتیم ولی گفتم نمیایم گفتم چرا میگه تو میگی این اینجوری کرد اون اونجوری کرد من حوصله ندارم. منم گفتم به درک.

شوهرم خودش یجورایی بهشون اجازه ی هر نوع بی احترامی رو میده

2728
ممنونم عزیزم. باید یه همچین جوابی بدم به کارش

من کلا روشم با جاری هام همینه،4تا جاری دارم😂😂😂

حداقل جلو روی خودم احتراممو نگه میدارن😂

پشت سرمم ک ب جهنم

یه بار بچه جاریم ب همه تعارف کرد ب من گفت شما از خودین رفت،از اون روز تا حالا هرچی برام میاره برنمیدارم

بماند ک مادرشوهرمم از دستش ناراحت شد و ب روشون اورد

دقیقاااااااا اینو ب مرور زمان یاد میگیری من جاری اخر بودم   ی چیز بی زبونی بودم ک نگو،دی ...

نمیتونم. خیلی ناجوره همش میخواد منو بکوبونه. یکی از آشناهاشون اومده بود خواستگاری نوه خالم بعد اون پسره ماشالله وضع مالیش عالی بود. بیا ببین پشت سرش چه چیزا که نمیگفت. آخر حرفاشم میگفت خب آره زرنگ بوده که رفته خواستگاری تک دختر

نمیتونم. خیلی ناجوره همش میخواد منو بکوبونه. یکی از آشناهاشون اومده بود خواستگاری نوه خالم بعد اون پ ...

بنده خدا دست خودش نیست پس

بگو روز اول کور ک نبودین میتواستین نیاین

ب نظرم با شوهرت صحبت کن بهش بگو اینجوری میکنن،بگو من خیلی سعی میکنم حرمتا نشکنه،اگه تو نمیتونی کاری کنی ،من کمتر بیام ک احتراما از بین نره

بنده خدا دست خودش نیست پس بگو روز اول کور ک نبودین میتواستین نیاین ب نظرم با شوهرت صحبت کن بهش بگو ...

همین تصمیمو دارم چون شوهرم واقعا خیلی بی چون و چرا طرف اوناست. مادرش اگه پشت سر من یا جاریم چیزی بگه حق داره و من بی ادبم ولی اگر من از اونا به شوهرم گلایه کنم میگه تو غر میزنی و ال میکنی و بل میکنی. اصلا به اونا نمیگه که اشتباه رفتار کردن

2706