2726
عنوان

بچه ها بیاین یه لحظه

164 بازدید | 39 پست

سلام دوستان. آخرین بار که خونه مادرشوهرم دعوت شدیم موقع چایی آوردن جاریم به همه تعارف کرد بجز  من (به گردنش خیلی حق دارم کل دوران نامزدی یا با شوهرم تو مغازه ی اونا بودیم یا خونه مادرشوهر داشتم بپز و بشور میکردم که خانم با شوهرش بیان و بخورن آخرشم ظرفارو من بشورم یا داشتم بچشو تر و خشک میکردم. همش میگفتن ماهم برات جبران میکنیم ولی دریغ از ذره ای قدر دانی) مادرشوهرمم که صاحب خونه بود دید برام چایی نیاورد بهش گفت برای زهرا چایی ببر ولی بازم نیاورد منم کلا  هر وقت دعوت کنه میرم خونشون یعنی همیشه اونجا نیستم که راحت باشم و اینا. حالا فردا میخوام با شوهر و بچم بریم مشهد اگه مادرشوهرم گفت امشب افطار بیاین اینجا برم یا نه؟

اصلا دلم نیست که برم. حتی اگر جاریم چایی نمی آورد مادرشوهر باید میاورد بهرحال مهمون اون بودم.

لطفا نگین اگر مادر خودتم بود همین انتظارو داشتی؟ 

مادر من برام مادری کرده پس خیلی فرق داره با اینا. و اینکه من خونه مادرم دست به سیاه و سفید نمیزنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حتمآ برو

بذار بفهمه فرق داری با اون عروس بیشعورش

در رابطه با اون روز هم چیزی نگو

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔

اگه من بودم خودم میرفتم یه لیوان چای پررنگ و تمیز و شیک میریختم میاوردم نوش جونم میکردم

اصلا هم توجه نمیکردم

فکر و آرامش خودمم خیلی مهمتره تا نفهمی بقیه

" تو الان تو گذشته ی آیندتی پس جایی واسه پشیمونی نزار "
حتمآ برو بذار بفهمه فرق داری با اون عروس بیشعورش در رابطه با اون روز هم چیزی نگو

چشم💕ولی اونا کلا یجوری هستن که هر چی سلیطه و جیغ جیغو باشی بیشتر احترامت میکنن. هر چی آروم و مودب باشی مثل زیر دستشون رفتار میکنن

توهم بگو ک ناراحتی یا اگه جاریت اومد خونتون چای براش نبر تا آدم شه

اونجا خونه جاریم نبود که. بهر حال من مهمون مادرشوهر بودم. درسته جاریم بیشعوری خودشو ثابت کرد ولی خب مادرشوهرمم کارش درست نبود. فقط برای خودش چایی ریخت و اومد نشست

برو اگه دوباره تعارف نکرد بخند بگو جاری جان عینکتو نمیزنی ک منو نمیبینی،ولی با خنده ک نفهمه حرص میخوری

سعی کن اونو ضایع کنی پس ریلکس باش و خودتو خوشحال نشون بده

چون بی فرهنگی اونو میرسونه این برخورد

بزا بقیه بی ادبیشو بفهمن

2706