2703
2553

بچم تازه شش ماهش تموم شده شیر خودمم میخوره خواستم کنارش شیر خشکم بدم کلی تحقیق کردم دیدن شیر سوپرامیل میگن خیلی خوبه و به اکثر بچه ها ساخته. دیشب رفتم سوپرامیل 2 برای بچه های بالای شش ماه گرفتم امروز ظهر 60 سی سی درست کردم گفتم ببینم چقدرشو میخوره دیدم همه رو خورد ولی از حدود ساعت 3 تا الان چند بار بالا اورده حالت ضعف داره به خودش میپیچه و بعد بالا میاره شیر خودمم دیگه نخورده. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
برای یاراول معمولا چند سی سی میدن. 

بهش نساخته عزیزم الانم لازم نیس به جایه کمکی شیر خشک بدی اول از فرنی و حریره بادام شروع کن بعد هم سوپ هایه سبزی جات و اینا خیلی بهتره براش من پسرم ۹ ماهشه متاسفانه کاملا شیر خشکی هستش اما سعی میکنم با سبزی و میوه بدنشو قوی کنم

الان دیگه لعاب برنج رو با یکم نبات شیرین‌کن بهش بده. اگه شیر خودت کفایت میکنه سعی کن بهش شیر خشک ندی چون تا حالا ندادی معدش سنگینی کرده.

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست.

نامناهید میگم چون بار اول 60 تا دادم اینجوری شده .من تو چهار ماهگی هم سوپرا میل یک گرفتم گفتم شبا تو خواب یبار بهش بدم که هم سیر شه هم نفهمه شیر خشمه که دیگه سیننو نگیره دو سب 30 سی سی دادم شب سوم 90 تا درست کردم فمر نمیکردم همه رو بخوره ولی تو خواب همه رو خورد فرداش حالش بد شد و چند بار بالا اورد دیگه هم شیر خشک و نخور انگار ترسیده بود گفتم یه مدت بگذره تا از سرش بیفته. که امروز باز اینجوری شد. بازم فکر نمیکردم بخوره میخواستم 30 تا بدم شیش از50 سیسی علامت داره. 60 تا درست کردم گفتم اگه بخوره فوقش یه ذره میخوره ولی دیدم همه رو خورد

نامناهید میگم چون بار اول 60 تا دادم اینجوری شده .من تو چهار ماهگی هم سوپرا میل یک گرفتم گفتم شبا تو ...

عزیزم شیر خشک خیلی سنگین تر از شیر مادره اگه بخوای شیر خشک بدی هر بار ۳۰ تا بده با فاصله زمانی کم تر ۶۰ تا معدشو اذیت کرده و نتونسته هضم کنه

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست.
عزیزم شیر خشک خیلی سنگین تر از شیر مادره اگه بخوای شیر خشک بدی هر بار ۳۰ تا بده با فاصله زمانی کم تر ...

یه سوالی که برام پیش اومده اینه که بچه شش ماه به بالا که تا حالا شیر خشک نخورده و بار اوله که میخواد بخوره حالا هر مارک شیر خشک باشه, باید اول شماره یک اون مارک کع مال بچه زیر شش ماهه رو بخوره یا نه ربطی نداره از همون اول شماره دو رو میتونه بخوره؟ 

2706