2733
2734
عنوان

بچه ها ماررر شوهرم زنگ زده خواهش میکنم بهترین راهنمایی رو بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 2764 بازدید | 183 پست
حسابی دلت خنک شده

اوف باورت نمیشه ن مامانم ن بابا م هیچکدوم دردو دلامو باور نمیکردن. ولی دیگ جلو بابام تیک انداخت. منم اولش ک بابام گفت شوک شدم ولی بعدش بلن بلند جلو شوهرم میخندیدم و خودشم گفت تاحالا بابات جز اقا و شما چیزی بهم نگفته بود معلوم نیس مامانم چی گفته ک از ادم ارومی مث بابات صداش در اومد. اینم بگم شوهرم پشتمه نه در حد زن زلیلی. معمولی ب موقشم پشت خونواده ی خودش در اومده. مادر خواهر و زنداداش بزرگه خیلی متلک وتیکه میندازن ولی از دوسال پیش تا حالا ب هیشکی رحم نمیکنم ولی بی احترامیم نمکنم. 

ن کار نمیکنه   همین حرف میزنم   میگم مگه تو میای خونه مامان غذا میخوری پا میشی ظرف میشوری ...

جنگ نکن خیلی اروم حرف بزن و کار خودتو انجام بده.

میگما این 12 نفری که میگی هیچکدوم نمیان کمک فقط تو انجام میدی؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن کار نمیکنه   همین حرف میزنم   میگم مگه تو میای خونه مامان غذا میخوری پا میشی ظرف میشوری ...

عزیزم مشخصه بی سیاست هم هستی. چرامیشینی سر ظرف شستن کلکل میکنی خودتو توذهنش بد میکنی بعد توی روشون چیزی نمیگی؟ نیازی نیست بگی ظرف نمیشورم برو ولی نشو اینجوری اونا میسوزن و ازچشم شوهرتم نمیفتی

من خانم هستم لطفا سوءتفاهم نشه😙😙
عزیژم همه مثل هم نیستن خداوند رحمتشون کنه ولی مادری میگه ک زن همه جا ریخته مادر تکه یا جلو شوهرت لخت ...

چندشم شد مادر شوهرم جلوی برادر شوهرم ی دفعه ای با لباس زیر ظاهر شد. منم گفتم مامان داداش اینجاس اونم گفت وا بچمه همون لحظه برادر شوهرم گفت مامان فک میکنه من هنو دوسالمه والا. شعورم چیز خوبیه. ولی با منظور لخت شدن خیلی بده

2731

ببنظرم برو چون بلخره بايد بري و نميتوني رابطه رو قصع كني ولي خداشاهده دس ب سياه سفيد نزن حتي سفره رو هم جمع نكن وقتيم چيزي گفتن الكي بگو كمرم درد ميكنه ب شوهرتم قبلش تو خونه بگو با كمر درد ميام كه بدونه

خدايا شكرت🙏🏻پر انرژي مثبتم😌بهترين و مهربون ترين شوهر دنيارو دادي بهم😍واسه همه چي ممنونتم💖مرسي كه دارم مامان ميشم👪خداجونم مرسي كه هستي🌞
نرو بگو سرم درد مي كنه به همسرت بگو دوست داري خودت برو تنها

اینجوری اگ شوهرش بره تنها ک بدتره. شاید پرش کردن. ب نظرم یا نرن یا باهم برن حداقل هرچی بگن میتونه با خونسردی لبخند جوابشونو بده طوری ک بسوزن 

2738
فقط فکر کن مادره خودته چرا انقدر خوخواهین ها نتنفرم از همچین عروسایی اه اه اه

از كدوم عروسا مگه چيكار كرده بنده خدا

خدايا شكرت🙏🏻پر انرژي مثبتم😌بهترين و مهربون ترين شوهر دنيارو دادي بهم😍واسه همه چي ممنونتم💖مرسي كه دارم مامان ميشم👪خداجونم مرسي كه هستي🌞
اینجوری اگ شوهرش بره تنها ک بدتره. شاید پرش کردن. ب نظرم یا نرن یا باهم برن حداقل هرچی بگن میتونه با ...

نه عزيز جان ايشون مشخصه دختر حساسي هستش بره حرص بخوره؟؟؟ من خودم سر يك موضوع الكي سكته كردم از اون به بعد ديگه جايي كه نبايد سعي مي كنم نرم خودم از همه مهمترم

ن تازه هر هر خندید  اومدیم خونه تا فرداش برج زهرمار بودم که چرا خندیدی   گفتم غلط کردی خند ...

اینم نگه چی،بگه!حالا کم گفته که من میگم.مادرم منظور نداشته،شوخی کرده،تو چقدر حساسی،اونا حاشیه زندگی ان و........ 

هرچی آرزوی خوبه ،(((مال تو)))  

من هركي بياد خونم اجازه نمي دم كار كنه بهشون مي گم شما مهمان هستيد امديد امروز خوش بگذرونيد، خونه كسي هم برم ليوان جابجا نمي كنم، پدرم از بچگي به ما اينو ياد داد ما وظيفه نداريم خونه كسي كار كنيم.

نه عزيز جان ايشون مشخصه دختر حساسي هستش بره حرص بخوره؟؟؟ من خودم سر يك موضوع الكي سكته كردم از اون ب ...

کار خوبی میکنی منم چون پارسال رفتم ییلاق پیش مادر شوهرمو دو روز موندم و گریمو در اوورد با اینک جوابشو دادم. والان تعطیلات شوهرم میخواد بره ولی من نمیرم. منم میدونم شوهرم اینقد تحت تاثیش نیس واس همین میفرستمش. اخه عید خواهرش گفت اگ خونه من نیومدی حق نداری بری خونه خواهرش اونم گفت ب تو چ ربطی داره.بعدم جلوی شوهرش گفت مگ خواهر شوهرت به شوهرت میگ چکار کن یا نکن. قشنگ جوابشونو داد. ولی شوهر استارتر و نمیدونم شاید بره و بیاد اخلاقش عوضشه. خودش باید همه چیو در نظر بگیره ک کمتر اعصابش خرد شه تصمیم با خودشه ما فقط میتونیم خواهرانه راهنماییش کنیم عزیزم 

2706