2726
عنوان

دندون پسر ۳ ساله ام

1512 بازدید | 22 پست

سلام دوستان

پسرم ۳ سال و چهارماهشه از وقتی دندون شیر درآورد براش مسواک زدم تا الان هر شب.

عاشق قند خوردن و شکلات و آبنبات چوبیه حدود یه چند وقته متوجه شدم دو سه تا از دندوناش سیاه شده یکیش هم آبسه کرده بود بردمش دندون پزشکی میگه که باید ترمیم بشه باید بیهوش بشه ولی من موافق نیستم چون میگن عوارضی داره بیهوشی .میخواستم بدونم کسی از شماها هست بچه اش اینجوری بوده .راهنمایی لطفا مرسی😍🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بذار بیهوش کنن درستت کن دندان هاشو. خیلی بچه ها هستن دندان هاشون خراب هست.  اگه درست نکنی بعد بابکشی. کشیدن دندان باعث تغییر دندان دایمی میشه کج وماوج میشه. طوری نییست بذار بیهوشش کن درست بشه

2728

سیاه شدن دندون به خاطر قطره اهن بوده شاید ابسه رو درمان کردی؟ عفونت دندون مستقیم وارد قلب میشه خدایی نکرده تبدیل به روماتیسم میشه اون پزشک خودش به عوارض بیهوشیواقف هس و ممکنه عوارض دندون خراب به مراتب بیشتر از بیهوشی باشه دو س تا دکتر دیگه نشون بده حتما

عزیزم من بچم الان چهار سالشه.... سه تا دندون عصب کشی و پر کردم براش. بیهوشی هم نکردن...ببرش پیش دندون پزشک اطفال خودشون بلدند بچه رو سرگرم کنند که آروم باشه. بیهوشش نکن

لطف کنید یه صلوات مهمونم کنید😍😍😍😍😍😍😍... یه جوری زندگی کنید که خدا عاشقتون بشه..... 

پسر منم با وجود همه مراقبتهای بهداشتی و نخوردن قند و شکلات و.... پارسال که ۴ سالش بود ۸ تا دندون خراب داشت که به خاطر مقاومت شدید برای دندونپزشکی بیهوشش کردن اما عوارض خاصی نداشت فقط تا یکی دو روز بعدش خیلی عصبی شده بود

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)
آره

منم همین اشتباه رو کردم  این خمیر دندون دیگه نزن  دندوناش بدتر میشه   الان چند وقته دندونای پسرم با مسواک و نمک  تمیز میکنه  دیگه خبری از پوسیدگی نیست  پسر منم دو تا از دندوناش رو پر کرده  ولی بیهوشی نبوده 

چند وقت پیش یه  خبری داشتم  که یه بچه بخاطر پر کردن دندوناش  اینقدر ترسیده بود تو مطب سکته کرد و مرد    به دکتری که میبرید اطمینان داشته باشید

نمیدونم چرا دلم راضی نمیشه بهش حس خوبی ندارم بیهوشی

منم همینجور بودم خودمم باردار بودم استرسم چند برابر بود اما همکاری پسرم خیلی بد بود.من ۵ تا از بهترین متخصص ها و کلینیکهای اصفهانو بردم‌حتی دو بار سوزن بی حسی هم براش زدن اما فایده ای نداشت.دیگه مجبور شدن بیهوشش کنن.تنها خوبی که داشت این بود که یکباره همه رو درست کردن و راحت شدیم.

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)
2706