2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کی دیدیش خیلی وقته نیس تو ذهنا کمرنگ شده اصن خودشم میگیره؟😒

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

والا دور از جون شوما بعضیا مثل کنه میرن تا یه معروف میبینن بهش میچسبن انگار ملاعکه خدا از اسمون به پایین نزول کردن 😐

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

دوست داشتی تعریف کن در جریان باشیم 😑😑😑هرچند که میشد تو همون پست اپل در جریان مون بزاری

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

اکثر اونایی که تو سن کم مشهور میشن غرور کاذبی دارن که باعث بداخلاقی و...میشه...مثل ورزشکارها و بازیگرها و ......ایران و خارجم نداره......اکثرا اینجورن

گور بابای همه ی اونایی که زندگی رو برام تلخ کردن از این به بعد فقط انرژی مثبت   ......هدف اصلی زندگیم تا عید....... لاغری  .....من بالاخره نفرین چاقی رو در هم میشکنم  
دوست داشتی تعریف کن در جریان باشیم 😑😑😑هرچند که میشد تو همون پست اپل در جریان مون بزاری

والله بگو خوب

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706