2726
عنوان

سنوNr

82 بازدید | 11 پست

سلام دوستان من هفته دوازدهم و امروز غربالگری مرحله اولو انجام دادم جواب آزمایشم هنوز آماده نشده...لطفا کسی که بلده این سنوNTرو تفسیر کنه

👪💕💕اومدی تا بره فصل دیوونگی❤❤شدی آرامش کل این زندگی💕💕👪❣ خوشبختی یعنی یه دخترنازدار توراهه❣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عکس نی نی بده جنسیتو بهت بگگ

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
نرماله همه چی

ممنونم عزیزم چرا درمورد Nbاصلا چیزی ننوشته؟؟

👪💕💕اومدی تا بره فصل دیوونگی❤❤شدی آرامش کل این زندگی💕💕👪❣ خوشبختی یعنی یه دخترنازدار توراهه❣
عکس نی نی بده جنسیتو بهت بگگ

عزیزم شما میدونید که چرا اصلا راجع به Nbچیزی ننوشته؟؟

ممنونم عزیزم چرا درمورد Nbاصلا چیزی ننوشته؟؟

واسه منم ننوشته بود وکلی استرس گرفتم .زنگ زدم سونوگرافیست گفت هفته 12 اگه دیده نشه مینویسیم که دیده نشد ولی تو سونو آنومالی خیلی مهمه که حتما بود و نبودش قید بشه

گفت بعضی جاها تو برگه سونو مینویسن ولی خیلی جاها اگه ببینن قید نمیکنن دیگه

واسه شمارو هم حتما دیده.نگران نباش

عزیزم شما میدونید که چرا اصلا راجع به Nbچیزی ننوشته؟؟

دیده نشده حتما.تو انومالی ۱۸ هفتگی برات میزنن.

اگه خطری بود بهت حتما میگفت نگران نباش.

آزمایشتم اگه بد باشه خدایی نکرده سریع بهت زنگ میزنن .پس هیچیزی نیست استرس ب خودت وارد کن برا نی نی خوب نیس😍

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
واسه منم ننوشته بود وکلی استرس گرفتم .زنگ زدم سونوگرافیست گفت هفته 12 اگه دیده نشه مینویسیم که دیده ...

ممنون عزیزم خدا خیرت بده...

دیده نشده حتما.تو انومالی ۱۸ هفتگی برات میزنن. اگه خطری بود بهت حتما میگفت نگران نباش. آزمایشتم اگ ...

ممنون عزیزم یکم استرسم کم شد