2737
2734

خوشبختانه در جریان نیستم ولی مثل اینکه میگن سرکاری بوده

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اخه نميشه  چرا ول كنيم ؟ چرا وقتي روز اول گفتم خانوما زياد اعصابتونو درگير نكنيد  نميگف ...

والا من اصلا در جریان تاپیک یلدا نیستم حتی نمیدونم در مورد چیه 

ولی روزی صد تا تاپیک در موردش میزنین

یه صلوات برای رسیدن به حاجتم بفرستین 😊😊
جدی میگی 😑

توی تاپیک قبلی خوندم ظاهرا  با زبون بی زبونی از مردم پول می خواسته

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
برید به زندگیاتون برسید صبح تا شب فقط تاپیک یلدا میزنن بسه دیگه 😡😡

اتفاقا چون روز اول گفتم به زندگياتون برسيد وريختن سرم 

ميخوام هرچندروز يبار به روشون بيارم كه بدونن من نظرمو گفتم الكي نيان هرچي بگن به ي شخصيتي سر داستاني كه نميدونن راسته يانه؟؟؟

بعضيا كلا جوگيرن

اللهم عجل لولیک الفرج ...
نزنش خوب بنده خدا سوال کرد 

عزيزم اصلا مهم نيستا اصلا 

اگه بدوني روز اول كه تاپيك زدم كه بابا نميشه اينقدر ي آدم خصوصا زن خونسرد باشه

چيا به من نگفتن اصلا انقدر ناراحت شدم من بخاطر خودشون گفتم ني ني يار گفتم تاپيكمو پاك كرد گفتم به من چه

اللهم عجل لولیک الفرج ...
2706