2726

كسي استفاده كرده؟؟؟؟؟

چه جوري بستين به كمرتون؟؟ سخت نيست؟

لطفاً واسه مامان شدنم دعا كنيد ، اما شك ندارم نهايتش زمان ببره ابان سال ٩٨ بايد انتظار بكشم ، تا اون موقعه باردارم ،شايد همين ماه باردار شم ،ولي ميدونم امام حسين حاجتمو ميده ، شك ندارم چون ميدونه جدمه بايد بهم نگاه كنه 😍. من منتظر جوابم امام حسين 🙏

عزیزم من نوشتم روی یه پارچه باریک بعد مامانم برام دوختش وکش انداخت بهش مدام به کمرم بسته بود تازایمانم وفقط سرویس میرفتم درمیاوردم

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
عزیزم من نوشتم روی یه پارچه باریک بعد مامانم برام دوختش وکش انداخت بهش مدام به کمرم بسته بود تازایما ...

من ني ني ندارم

ميگن واسه ني ني دار شدن خوبه

لطفاً واسه مامان شدنم دعا كنيد ، اما شك ندارم نهايتش زمان ببره ابان سال ٩٨ بايد انتظار بكشم ، تا اون موقعه باردارم ،شايد همين ماه باردار شم ،ولي ميدونم امام حسين حاجتمو ميده ، شك ندارم چون ميدونه جدمه بايد بهم نگاه كنه 😍. من منتظر جوابم امام حسين 🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ني ني ندارم ميگن واسه ني ني دار شدن خوبه

ببخشید من اشتباه کردم،من آیاتی که باعث حفظ جنین میشه رونوشته بودم،حالاشما بنویس قطعا بی اثر نیست،من خودم 6سال ناباروری داشتم ودحین درمان دوبارسقط،الان به لطف خدادوتاپسر دارم،انشاالله به زودی شماهم صاحب فرزند سالم وصالحی بشید🙏

2728
ببخشید من اشتباه کردم،من آیاتی که باعث حفظ جنین میشه رونوشته بودم،حالاشما بنویس قطعا بی اثر نیست،من ...

انتظار خيلي سخته عزيزم

خدارو شكر كه بچه هاي سالم داري. اين بهترين نعمت خداست

انتظار خيلي سخته عزيزم خدارو شكر كه بچه هاي سالم داري. اين بهترين نعمت خداست

باتمام وجودم حال منتظرارو درک میکنم خیییلی سخته فقط کسی که کشیده میفهمه،ناامید نشو درمانت روپیگیری کن حتماباردارمیشی،اگه دوست داری برام از شرایطت بگو شایتونستم راهنماییت کنم

باتمام وجودم حال منتظرارو درک میکنم خیییلی سخته فقط کسی که کشیده میفهمه،ناامید نشو درمانت روپیگیری ک ...

من ٧ ماهه منتظرم

سنم ٢٩ ساله

بعد نه خودم نه شوهرم مشكلي نداريم

پري هم منظمه. فقط ماه قبل ٥ روز عقب انداختم

من ٧ ماهه منتظرم سنم ٢٩ ساله بعد نه خودم نه شوهرم مشكلي نداريم پري هم منظمه. فقط ماه قبل ٥ روز عق ...

عزیزدلم چقدرزودناامیدشدی تایکسال که کاملا طبیعیه وباید به خودت فرصت بدی،بعداولین نکته درباردارشدن نداشتن استرسه،اصلا بیخیال باش،زندگی عادیتوبکن ،من پسراولم روبعداز5بار آیوی اف باردارشدم وپسر دومم روبه راحتی وطبیعی باردارشدم فقط چون استرس نداشتم