2733
2734
عنوان

کمک تلگرامی😒😕

90 بازدید | 11 پست

وقتی به پر.و ک . سی وصل میشم اون بالا یه کانال میاد که توش اد میشم و معمولا هم بده...چیکار کنم که خودکار اد نشم؟

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اد نمیشی

اون‌کانال یه جور تبلیغه همون‌کاناله پروکسیه

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
2728

این کانالا تبلیغات داره ، بخوای نخوای وصل میشی 

Join شو ، بعد خارخ شو از اون کانل تا از رو صفحه ی تل گر ام بره

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
تلگرامت نسخه رسمیه؟ پروکسیتو پاک کن برو تو کانال proxyme اونجا پروکسسی بی تبلیغات داره

اره رسمیه .رفتم تو کاناله منتظرم وصل شه به پروک س ی مرسی😍فقط امنه دیگه؟یه جوریه😂

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین
2738
تلگرامت نسخه رسمیه؟ پروکسیتو پاک کن برو تو کانال proxyme اونجا پروکسسی بی تبلیغات داره

یعنی اول با فیل-تر شکن باید وارد تل گرام شد بعدش که اد شدیم دیگه فیل-تر -شکن نمیخواد؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

یعنی اول با فیل-تر شکن باید وارد تل گرام شد بعدش که اد شدیم دیگه فی-لتر -شکن نمیخواد؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم