2733
2739
عنوان

هدیه سالگرد ازدواج از طرف شوهرم

481 بازدید | 35 پست

سلام دوستان شوهرم چند روز دیگه یه عمل جراحی داره ک تا مدت ها ممکنه نتونه راه بره و تو جا باشه از طرفی چند هفته  دیگه سالگرد ازدواجمونه.حالا امروز شوهرم گفتش من اون موقع نمیتونم برم برات هدیه بخرم امروز بیا باهام بریم برات هدیتو پیشاپیش بخرم.در درجه ی اول واسه موفق بودن عملش و سلامتیش دعا کنید و بعد هم پیشنهاد بدید ک چی بخرم.نهایت تا دویست سیصد تومن میخوام باشه آخه فعلا دستش تنگه با این هزینه های عمل.ممنون از راهنمایی همگی👩💟

سلام.میشه لطفا برای آرامشم تو این دوران و اینکه بچم سالم بیاد بغلم یه صلوات بفرستید؟🌷(در حق هم دعای خیر کنیم خدا زودتر حاجتمونو میده)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آخی چه شوهر رمانتیکی ماشاالله. ان شاالله خدا بهشون سلامتی کامل بده.

لباس خواب اگه دوس داری بخر. روبدوشامبر 

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2738

سکه پارسیان

ست نقره

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔

من جات باشم این پول و گل میخرم یا عروسک😍

امیدوارم عملش خوب میش بره گلم

سایش بالاسرت😍🐀

سالگرد ازدواجتونم مبارک

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2706