2703
2553
عنوان

مامانای دوقلو دار همسان لطفااااا دستم به دامنتون بیاین 😞

| مشاهده متن کامل بحث + 876 بازدید | 54 پست
واقعا؟😔

اره قربونت بشم بخند استرسو به بچه هاتم وارد نکن

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من بچه ام یک قلو بود همین سافت مارکر که گفتی داشت قدر ناراحت بودم چقدر استرس داشتم ولی شکزخدا الان س ...

خودمم تو فکر اکو بودم باشه ممنون گلم انشالله ۴روز دیگه نوبت دکتر دارم برم ببینم خدا چی میخواد

مرسی عزیزدلم

...
شما که دوقلو همسان داری الان باید ارومه اروم باشی هیچ استرسی بخودت نده

بخدا نمیشه خیلی سخته از یه طرف دوتا بودنشون از یه طرف جفتشون که مشترکه از یه طرف وزنشون 

خیلی اذیت دارم میشم 

...
بخدا نمیشه خیلی سخته از یه طرف دوتا بودنشون از یه طرف جفتشون که مشترکه از یه طرف وزنشون  خی ...

از بیست هفته هرروز لوبیا چیتی و لوبیا چشم بلبلی بخور لبنیات پرچرب بخور بهت قول میدم وزنشون خوب باشه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2714
من بچه ام یک قلو بود همین سافت مارکر که گفتی داشت قدر ناراحت بودم چقدر استرس داشتم ولی شکزخدا الان س ...

نمیخوام به کسی استرس بدم ولی تو بارداریم بخاطر پیربودن جفتم یه روز درمیون اکوی قلب جنین میدادم تو هیچکدومم مشکلی نبود ولی دخترم قلبش سوراخ داره البته جدی نیست شکر خدا 

عزيزم اروم باش  پسر من الان ١٦ ماهشه  ١٨ هفته كه بودم گفتن اكوژن داره  رفتم اكوي ق ...

اکوژن قلب یکی از نشونه های ضعیف سندروم داون هستش درسته؟؟؟ 

انشالله خیرو خوشی ببینین و خدا حفظتون کنه 🤩

وای بخدا خیلی اروم شدم مرسی که انقدر شماها خوبین🤩😍😘

...
وای منم مادرشوهرمم خودش ی قله مامانم و مادربزرگ مادریم هم دوقلو آوردن ولی متاسفانه نموندن منم دوس دا ...

انشالله خدا دامنتو خیلی زود با دوقلو سبز میکنه مثبت فکر کن میشه 

توکل برخدا 

😍😍😍😍

...
از بیست هفته هرروز لوبیا چیتی و لوبیا چشم بلبلی بخور لبنیات پرچرب بخور بهت قول میدم وزنشون خوب باشه

چشم رو چشمم عزیزم حرف شما برام سند هستش حتما به حرفتون عمل میکنم 

عزیزدلمییییی

...
نمیخوام به کسی استرس بدم ولی تو بارداریم بخاطر پیربودن جفتم یه روز درمیون اکوی قلب جنین میدادم تو هی ...

نوه عمه منم قلبش سوراخ بود اون خیلی جدی بود دو بار فک کنم عمل شد الان ۱۶ سالشه خانومیه واسه خودش مشکلیم نداره توکلت بخدا باشه

2706