2733
2739

درکت میکنم😔

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زندگیه عادیتو بکن خوش باش بچه خودش میاد بابا.عمرتو داری هدرمیدی فقط

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
همسرم كه هرچي بهش ميگفتم منفيه باور نميكرد رفته سرچ كرده تا باور كرده چقدر از روزاي گذشته اين دو هف ...

درکت میکنم

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
2738

چند وقته منتظری

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
زندگیه عادیتو بکن خوش باش بچه خودش میاد بابا.عمرتو داری هدرمیدی فقط

اين ماه اچ سي جي زده بودم بخاطر اين اميدوار بودم

همش تهوع همش كمر درد...

زندگي عاديم ازم سلب شده بود بخاطر اين از خودم بدم مياد

الانم ديگه اصلا بدم مياد اقدام كنم

اين ماه اچ سي جي زده بودم بخاطر اين اميدوار بودم همش تهوع همش كمر درد... زندگي عاديم ازم سلب شده ب ...

هنوز اول راهی این حرفاچیه از دونفره بودنتون لذت ببر..هروقت خدابخواد بچه ام میاد.تا میتونی ازرابطه دونفرتون استفاده کن

عزیزم ناراحت نباش تو ک خیلی وقت نیس اقدامی من دو تا بچه از دست دادم کم طاقتم اعصابم صفره صبر ندارم دلم با هر چیزی میشکنه چون زجر کشیدم من ببین و خودت جمع کن توکل کن بخدا ایشالله ک اینماه باردار بشی میدونم درکت میکنم ادم امیدوار میشه ولی چه میشه کرد 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
عزیزم ناراحت نباش تو ک خیلی وقت نیس اقدامی من دو تا بچه از دست دادم کم طاقتم اعصابم صفره صبر ندارم د ...

ارسام جون من امروز خيلي درهم شكستم يعني ديروز كه يك بعد ازظهر از خواب بيدار شدم تا خود نه صبح امروز من بيدار بود هرساعت سايت ازمايشگاهو چك ميكردم تا خوابم برد و بعدش سه و نيم بعد ازظهر ديدم گذاشته و منفيه من ديگه يه ديوانه تمام و كمال بودم بغضم ميگرفت كلافه بودم و...

ديگه رفتيم بيرون فكرامو كردم ديدم واقعا حق ندارم ناراحت باشم فقطم به يك دليل مهم اونم اينكه خدا نخواست!ماهم كه بزور نميخوايم!

بازم ازش ممنونم كه تكليفم معلوم شد....

و اصلا هم ديگه غصه دار نيستم من انقدر كار نكرده دارم كه...درباره خودم بايد برم دندونامو تو اين تايم درست كنم...واكسن هپاتيت بزنم

من دانشگاه ميرم خياطي ميكنم تو اين مدت من دست و دلم به هييييچ كاري نرفته!

پس الان فهميدم كه زندگي جريان داره!

ارسام جون شما هم من اندازه اي نيستم بخوام نصيحتت كنم چون كم كم شما يكسال بيشتر از من اين راهو رفتي...

ببين اگه راهي داره كلا بيخيالش باش و فكرشو نكن!

واقعا تا نتونيم روحيمونو قووي نگه داريم كارمون پيش نميره...

نميشه كه هرروز شمرد چند روز گذشته چند روز مونده كي بي بي بزنم كي آزمايش بدم

من كه ديگه نگم چه كاراي ديگه اي كه نميكردم...بسكه مطمئن بودم...

ارسام جون من امروز خيلي درهم شكستم يعني ديروز كه يك بعد ازظهر از خواب بيدار شدم تا خود نه صبح امروز ...

خدا رو شکر ک بهتری درسته عزیزم ایشالا هر چی خیره 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
2706