2726
عنوان

خانما بیاید کمک ضروریه😞😞😞

106 بازدید | 14 پست

خانما یکی از همکارای من که آقا هستش یه پروژه ای داشتن به عنوان کمک خرجی که تقریبا تاآخر انجام داده بودن(من کاملا درجریان بودم)

متاسفانه لپ تاپش مشکل پیدا کرد وتمام سند هایی که ثبت کرده  باهم قاطی شد

الان از من کمک خواسته تا کمکش کنم درحد دو سه ساعت اینارو مرتب کنه یعنی من از روی فاکتور ها بخونم اون تایپ کنه 

از من خواسته هرجایی راحتم بگم ولی من نمیدونم کجا 

یه کافه میشناختم که فضای مطالعه داشت که ماه رمضون تعطیله یا اگه باز باشه هم بعد افطاره که خب دیروقت میشه 

شما هر جایی به ذهنتون میرسه بگید خواهشااااا

راستی باید ترجیحا به برق دسترسی داشته باشیم

تو محل کارمون نمیتونیم برای کارای متفرقه شخصی بمونیم 

واینکه ایشون تو شهر ما غریب هستن و آدم موجهی  هستش یعنی منظورم اینه که کنارش امنیت دارم

لطفا اگه جایی به ذهنتون میرسه بگید اگه اصفهانی هستیدهم بهتر

از مسیری که رفته بودی داشت موجی از انجماد می آمد...

برید کافی نت

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خونتون 

😯

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله
2728

هتل کوثر برو دیدم که برای کار هم قرار میذارن 

یا بیاد منزلتون تو سوییتی اتاقی حیاطی که خانوادت هم باشن 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
هتل کوثر برو دیدم که برای کار هم قرار میذارن  یا بیاد منزلتون تو سوییتی اتاقی حیاطی که خانوادت ...

به نظرت اجازه میدن مثلا دو سه ساعت اونجا بشینیم با سیستم کارکنیم؟

دوبار رفتم هتل کوثر ولی ندیدم بیان کار کنن😞

کافی شاپ قطعا جایی هست که باز باشه از دو ‌‌‌ساعت به افطار

خودم دودلم که کافی شاپ ها موافقت کنن دو سه ساعت بشینیم اونجا اونم با سیستم واحتمالا صدای بلند😞

به نظرت اجازه میدن مثلا دو سه ساعت اونجا بشینیم با سیستم کارکنیم؟ دوبار رفتم هتل کوثر ولی ندیدم بیا ...

نمیدونم اره خب پول تایمی که میمونین رو میگیرن کاری ندارن چیکار میکنین 

من دیدم که چند تا خانوم اقا بودن مشخص هم بود کاریه کاغذ و دفتر داشتن 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
😯

نرود میخ آهنین در سنگ عزیزم 

سه ساعت توضیح نوشتم که یکی فکر حطا به سرش نیاد اولین کامنت نوشته خونتون😥

بگواگه میخواستم توخونه اینکاروبکنم که تاپیک نمیزدم 

نمیدونم اره خب پول تایمی که میمونین رو میگیرن کاری ندارن چیکار میکنین  من دیدم که چند تا ...

عه چه خوب پس میرم حتما سوال میکنم عزیزم

خیلی ممنون که گفتی

واقعاممنون🙏🙏🙏🙏

عه چه خوب پس میرم حتما سوال میکنم عزیزم خیلی ممنون که گفتی واقعاممنون🙏🙏🙏🙏

موفق باشی خواهش میکنم

نرود میخ آهنین در سنگ عزیزم  سه ساعت توضیح نوشتم که یکی فکر حطا به سرش نیاد اولین کامنت نوشته ...

فکر خطا چیه  تو سالن محل رفت و امد بنشینید کار کنید ما برای پروژه دانشگاه کار میکردیم خیلی راحت 

2706