2726

قبل ماه رمضون عروسی گرفتن چقدر جهیزیه تووووپ و چقدر طلا

شوهرم گفت ۴۰میلیون طلا خونه بوده بردن و تمام وسایلا باارزش 

حدود۱۵۰تومن جهیزیه بوده همه رو دیشب بار زدن هیییبچکس نگفته چرا؟

حالا پلیس اومده ۲تا همسایشون گفتن احیا بودیم و پلیس گفته اینا کشیک دادن و اینکه میدونستن اوضاع خونه چجوری بوده و شاید اشنا باشن

خیلی طلا همراهش هست ۴۰تومن فقط توخونه بوده مثل زنجیر و نمدونم دستبند و سرویسش 

حیف شد

اینهمه فیلم و کلک و دروغ تا کجااااااااااااااااااااا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخه گی این همه طلارو خونه نگه میداره

دیدی بعضیا ی عروسی میرن ۳کیلو طلا میندازن😐

اینم النگو و گوشواره و انگشتر و دستبند و ۲تا سردیس خیلی داره و خیلی کادو گرفت

اومدن افطار خونمون قشنگ دستاش هردو پر بود تکپوش و النگو

پلیس حرف مفت میزنه 

شاید اشنا بوده 

اشنا جرعت داره بیاد 200 تومن بدزده بره 

دزد وارد که بلده چیکارکنه 

خونه مارو دزد زد زر زدن اشنا بوده  بعد هفته بعد همسایه بغلیمونو زدن  ماه بعد اون یکیو 

اخرم خودشونو میزنن به کوچه علی چپ که ما نمیتونیم دستگیر کنیم

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 

آقا دزده هم شب زنده داری کرده به روش خودش😐

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
150 ملیون وسیه خونه رو چجور خاور آوردن بار زدن نزدیک 2 ساعت طول می کشه بعد هیچکی نفهمیده تو محل!!! ...

کی میشناسه؟

فکردن اثات کشیه حتما

والا مام تو کوچمون خاور بیاد ازکجا بدونیم دزدن یا صابخونه

2706