2733
2734
عنوان

بچه ها بنظرتون ازدواج باهمچین پسری درسته؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 989 بازدید | 97 پست

خانواده خیلی مهمن پسر هیچ وقت خانوادش ول نمیکنه در نهایت برمیگرده بهشون ولی ممکنه خانوادش تا آخر عمر دختره رو قبول نکنن

بهتره پسره خانوادش راضی کنه مخصوصا که عاشق هم شده

دستمو ول نکن🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عشق اگ واقعا عشق باشه باید جنگید تا بهش رسید

اگ نه فقط در حد حرفه و اینا بیخیالش شید

اگه وااااااقعا عاشق باشه حتی حاضره رفتاراشم بزاره کنار. 

من اینو تجربه کردم. تلاش کردم جنگیدم، شکست خوردم. اما اخرش بهم رسیدیم. 

دیگه از اون ادم قبل و اون رفتارای زنندش هم خبری نیست. چون بخاطر عشقی ک بینمون بود دوتامون عوض شدیم 

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
عدم تمایل خونواده و بددل بودن رو نباید دست کم گرفت

خودمم نظر خانوادش بسیار برام مهمه دلم نمیخواد درآینده به ضرر خودم تموم شه😔

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2738
شغل آقا چیه

فروشگاه ساختمانی و بساز بفروش ساختمان

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
ازدواج چون با این توصیفات شما هم از دختر حمایت می کنه هم هیچوقت ولش نمیکنه

واقعا ؟؟

یعنی چی مفصل تر توضیح میدید؟؟

پسره استقلال مالی داره و پولداره پس میتونه خانمش رو نگهداره و بقیه خانوادشم بعد ازدواج کوتاه میان 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
نه عزیزم یجور تعریف کردی فک کردم رمانی چیزی باشه

نه واقعی بود

دو دستی چسبیدن و  ازدواج😁😁

🤣🤣😂😂پس خانوادش چی اگه مامانش هیچوقت خوشش نیاد ازم یا ....

اگه رمان تعریف کردی که هوووچ  در غیر این صورت اشتباه محضه چون کم کم از چشمش میفتی و حس میکنه حروم شده با تو و به اونا گرایش پیدا میکنه  بعد از تجربه کردن تو حذب اونا میشه

میشه برام دعا کنین😍😍😍
2706