2737
2739

پسری که خیلی پولداره ..سرشناسه..وپدرمادرش دلشون میخواد دختر اسم ورسم دار براش بگیرن وراضی نیستن یه دختر معمولی با وضع مالی ضعیف بگیرن...تو دوست واشناهای سرشناسش کلی دخترای پولدار وجور واجور براش دندون تیز کردن وچشم خیلیا دنبالشه...

واما خودِ پسر..۳۰ سالشه ..کلا با عقاید پدرومادرش مخالفه ...ازتمام دخترایی هم که دورو اطرافش هست متنفره ومیگه بمیرمم حاضرنیستم ایناروبگیرم..

ازدواجی نبوده هیچوقت ...

تااینکه عاشق یه دخترساده ازخانواده معمولی شد..همیشه ام میگه عاشق سادگی وپاکی و البته زیبایی وااخلاق اون دختر شده ومیگه برای اولین بار توعمرم دلم برای یکی لرزیده وهرگز از دستش نمیدم...وکلا مثل پدرومادرش ازبالابه کسی نگاه نمیکنه..

یکم عصبیه .بشدت مغروره..حساسه کمی بددل..مردسالاره به خاطر اینکهدهمیشه هرچی خواسته داشته..

از اون طرفم خانوادش راضی نیستن..

اما این وسط کلی عشق بوجود اومده..

کارِ درست چیه؟؟؟

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

ازدواج

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پسر با پدر مادرش صحبت کنه واول اونا رو راضی کنه

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2738
این واقعیت بود یاافسانه؟

واقعیته مگه چیز عجیبی توش داشت اینکه یه پسر پولدار عاشق یه دختر معمولی بشه عجیبه؟

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
ازدواج نکن باش حرف توش زیاده تا تقی به توقی خورد میگه کاش حرف ننش اینا رو گوش داده بوده و یکی دیگه ...

واقعا اینطوری میشه؟؟😔

همه چی خوبه این خصلتا که گفتی بالاخره همه دارن کم وبیش هرکی ی عیب داره

اما اینکه ازلحاظ مالی بالاترن کارروسخت میکنه

نا یکی ازنزدیکام این طورازدواج کرده دختره خیلی پشیمونه

2706