2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب چیشده؟

نمیدونم هنوز که مشخص نشده .احتمالا بعد عاشق این شده ویا به خاطر پول پدرش با این زنش ازدواج کرد .دیشب خبر حاملگیشو داد کلی گریه کردم .چه فیلم خوبیه

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
عه مگه زن داشته؟ زن الانشم میدونه؟ چرا طلاقش داده؟ من چند قسمتشوبیشتر ندیدم 

ما هم که از اول دیدیم در همین حد اطلاعات داریم😉

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
2720
نمیدونم هنوز که مشخص نشده .احتمالا بعد عاشق این شده ویا به خاطر پول پدرش با این زنش ازدواج کرد .دیشب ...

خدايي خوبه

حالا هي گيرميدن بچه ها،بيخوده فلانه

ولي خوبه ب نظرم 

اخساسات توش قويه

ديالوگاش خوبه

بازي ها حساب شده ست

هنوز نگفته هیچکدومو، فقط گفت زن الانم مثل افسانه نیست ک بزارم بره، عشقمه نفسمه و... 

ممنون گلم 

امضاتم خوندم الهی به حق این شبها حاجت روابشی

یه صلوات برای سلامتی نی نی من میفرستی؟
2714
زن چنگیز که تو زندان بوده

چنگیز نبود، تیمور  

احتمالا عشق اولش بوده

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...