2726

خب عزیز دلم اگ انقدر حساسی نذار تو سایت بعدم ی عده میان میگن ما ندیدیم دوباره بذار محل نمیدی ب نظرم ی عده کمبود توجه دارن میخوان این مدلی رفع بشه 

من شادترین دختر غمگین جهانم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرکسی یه مدلیه رفتارش مگه همه باید به دلخواه ما رفتار کنه منم عکسمو میذارم بعد از یک دقیقه پاک میکنم چون نمیخوام عکسم تو سایت بمونه

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2728

به نظر من اصلا درست نیست بزارن ولی خب خودشون میدونن من که این اجازه رو ندارم بزارم

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃

روانی هستن..بگگو بنده خدا همون دقیقه اول عکست پخش میشه اگه نمیخاستی پخش بشه که عکس نمیزاشتی...یا برات مهم هست یا نیس دیکه این مسخره بازیا چبه

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉
روانی هستن..بگگو بنده خدا همون دقیقه اول عکست پخش میشه اگه نمیخاستی پخش بشه که عکس نمیزاشتی...یا برا ...

یه کم مودب تر 😉

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

خبر ندارن که تو همون چند ثانیه صد نفر اسکرین گرفتن 😊

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
یه کم مودب تر 😉

خب واقعیت هس..فرض مثال من یا دوست دارم عکسم تو گوشی کسی باشه یا دوست ندارم..دیکه این ناز اومدنا و منت کشیدن اطرافیانو نیاز نداره

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉
2706