2733
2739

سلام طاعات قبول مطلبی مفید خوندم گفتم شاید آموزنده باشه و مورد استفاده واقع بشه

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عشوه‌گری زن یکی از موثرترین راه‌ها برای تسخیر کردن ذهن و قلب مرد و تحکیم روابط عاطفی بین زوجین است. در ادامه به ترفندهایی برای عشوه‌گری و دلبری کردن خانم‌ها از همسرانشان پرداخته‌ایم.

سعی کنید خصوصیات مردانه را از خود دور کنید. عشوه‌گری و لوند بودن زنان را چندین برابر زیبا تر و ارزشمند تر جلوه خواهد داد. دلبری کردن زن از همسرش همیشه باعث محکم تر شدن رابطه شده است.

بنابراین لازم است هر خانمی راه‌های دلبری کردن از همسرش و تسخیر ذهن و قلب او را بداند و قبل از هر چیر خوب است که از خواسته‌ها و تمایلات مردانه آگاه شده و بدانید که مردان و زنان خواسته‌ها و ویژگی‌های متفاوتی دارند.

آموزش ترفندهایی برای عشوه‌گری و دلبری

محققان پنج سبک کلی عشوه‌گری و دلبری کردن را شناسایی کرده‌اند: ۱) فیزیکی، ۲) سنتی(گام اول را مردها باید بردارند)، ۳) مودبانه (احتمال نزدیک شدن به یک شریک بالقوه کمتر است)، ۴) صادقانه، ۵) بازیگوشانه (دلبری کردن برای سرگرمی).

کسانی که سبک‌های دلبری کردن فیزیکی، صادقانه و بازیگوشانه را دنبال می‌کنند در قرار‌ها احتمال موفقیت بیش‌تری دارند، اگرچه هرکدام از این سبک‌ها با توجه به هدف دلبری کردن می‌تواند موثر باشد.

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود

برای دلبری از مردان بازیگوش و شوخ طبع باشید

اگر می‌خواهید مورد توجه و علاقه همسرتان قرار بگیرید سعی کنید بیشتر بازیگوش، شاد و شوخ باشید تا اینکه جدی و باهوش و نکته سنج به نظر برسید. بر اساس جدیدترین پژوهش‌ها زنان شاد، بازیگوش و شوخ طبع بیشتر مورد علاقه همسر خود قرار می‌گیرند و ازدواج‌های موفق‌تری خواهند داشت و در عوض زنان عبوس، جدی و باهوش کمتر در پیدا کردن جفت برای ازدواج موفق هستند. پس برای دلبری از مردان لازم است شوخ طبع و بامزه باشید. 

لبخند را عضو جدا ناپذیر چهره‌تان کنید

در مقابل او همیشه لبخند به لب داشته باشید. لبخند فریبنده‌ترین حالت چهره است، و بیش از ۱۸ روش مختلف برای لبخند زدن وجود دارد. جذاب‌ترین لبخند، لبخند اصیل است، یعنی لبخندی که اطراف چشم‌ها خطوطی ایجاد می‌کند که به آن‌ها پنجه کلاغ هم می‌گویند.

فرصت منتظر شما شدن را برای او ایجاد کنید

اگر نامزدتان به شما پیامک زد سریع از جایتان نپرید و بلافاصله جوابش را ندهید. اینطوری فکر می‌کند شما بیکار نشسته بودید تا او یک پیامک بزند و از جا بپرید. پیامک که رسید خیلی آرام آن را بخوانید. چند نفس عمیق بکشید و بعد از چند دقیقه؛ برای مثال بین پنج تا هفت دقیقه جواب بدهید.

نگران نباشید، به هیچ وجه اتفاق بدی نمی‌افتد. بگذارید کمی هم او منتظر شما بماند. اگر جواب پیامک‌هایش را ضربتی بگیرد، از شور و هیجان می‌افتد و دیگر محال است با اشتیاق روز اول برایتان پیامک‌های عاشقانه بزند. نترسید؛ برای دلبری از مردان لازم است گاهی آنها را منتظر گذاشت.

2738

عشوه با موهای سر !

اگه موهای بلندی دارید می توانید در حالت ۱ با قسمتی از آنها بازی کنید . اگر قصد آمیزش دارید می توانید بعد از برهنه کردن بالاتنه ، با موهایتان آن قسمت ها را بپوشانید 

ایفای نقش

شاید دوست داشته باشید در روابط جنسی نقش دکتر و پرستار ، ندیمه و یا مستخدم را بازی کنید. ممکن است ترجیح دهید لباس هایتان را سریع در بیاورید – یا دوست داشته باشید برای آن ها هم برنامه ی خاصی پیاده کنید.

آب بازی

سال هاست مردم به طریق مختلف با آب تفریح کرده اند . این قضیه در مورد زن و شوهرها هم صادق است . کفی کردن یکدیگر در وان یا زیر دوش می تواند بی اندازه لذت بخش باشد . قطرات نوازشگر آب و روغن های مخصوص حمام به پوست حسی فوق العاده شهوانی می دهند و میتواند موجب روابط جنسی  رضایت بخشی شود . وقت بگذارید و یکدیگر را از سرتا پا زیر دوش آبکشی کنید . اگر دوشتان مجهز به عملکرد پالس دهنده است از ان استفاده کنید که بسیار نیرو بخش است.

طرز نشستن

هنگام نشستن بدن صاف و کشیده باشد سینه سپر و بسمت بیرون ، پاها کشیده و روی هم قرار بگیرد (حس کنید عروسید و تازه به انگشتان دست و پایتان لاک زده اند انوقت است که حرکات پا و دستتان با عشوه همراه میشود ) .

حال میتوانید بسته به خلاقیت خود چیزهایی به ان اضافه کنید . برای مثال ارام با نوک ناخن هایتان قسمتی از ساق پایا گردنتان را نوازش کنید . یا یقه لباستان را به بهانه گرمی هوا بگونه ای تکان دهید . سرتان را اندکی خم کنید با لاله گوش و با تره مویتان بازی کنید.

طرز ایستادن

برای انکه بهتر متوجه حالت بدن و نوع ایستادن بشوید در همین حد بدانید که قوس و فرورفتگی و برامدگی های یک زن مردان را مجذوب خود میکند .

طرز راه رفتن

بجای انکه پاها را در کنار هم قراردهید و اینگونه قدم بردارید==== آنها را مقابل هم بگذارید و روی یک خط حرکت کنید-------- ( حس کنید مانکن تبلیغ لباسید و روی استیج قدم بر میدارید )

صدا و گفتار

صدای یک زن همانگونه که میتواند مرد را به خلسه شیرینی ببرد میتواند سوهانی بر اعصاب مرد نیز باشد شما میتوانید با بالا  پایین کردن صدا ضربان قلب اقا را هم بالا پایین کنید هر از گاهی  صدا کشیده پر از خستگی و تمنا هر از گاهیم پر از نشاط و شیطنت کودکانه .

مکث کردن میان کلمات و نفس های ارام و عمیق صحبتتان را طولانی تر و دلبرانه تر خواهد کرد ( به صحبت کردن و حرکات دختر بچه ها خیلیییی توجه کنید )

به فعالیت های معمولی روزانه تان جاذبه ی جنسی بدهید

این کارها ممکن است رسیدگی به دخل و خرج ، کارهای خانه یا پختن شام باشد ، البته در مورد این آخری باید خیلی احتیاط کنید.

از بیان نیاز جنسی تان خجالت نکشید

زنان شر و شیطان، متظاهر نیستند. آنها نیازهای خود را پنهان نمی کنند. آنها در رابطه جنسی خود رک و رو راست هستند. آنها همیشه سعی می کنند چیزهای جدیدی برای ارائه در رابطه جنسی یاد بگیرند و از اجرای آن خجالت نمی کشند؛ زیرا خود را از آن همسرشان می دانند و رفع هیجانات همسرشان را وظیفه خود می دانند.

همیشه دلفریبی کنید

شما باید بدانید که چگونه می توانید همسرتان را به طرف خود بکشانید. مثلا همیشه بدن خود را در مقابل همسرتان به نمایش نگذارید. در نوع روابط خود، ابتکاراتی به خرج دهید که همیشه برای او جالب و جدید باشد و او نتواند تشخیص دهد. با روشهای متنوع شور و اشتیاق در همسر خود ایجاد کنید. اگر همیشه رفتاری یکنواخت داشته باشید، خب معلوم است که برای او یکنواخت می شوید. شما باید یاد بگیرید که چگونه همسر خود را عاشق کنید

دلبری کردن را یاد بگیرید

زنان جذاب خوب بلدند چطور دلبری کنند و بدون اینکه مچشان گرفته شود و هدفشان مشخص باشد، مرد خود را به سمت خود بکشانند. آنها شاد هستند، اهل بگو و بخندند، با انرژی مثبت خود و اعتماد به نفسشان در هر جمعی می درخشند و با اجتماعی بودنشان نگاه ها را به خود خیره می کنند. همین انرژی مثبت باعث می شود که مردشان بدون اینکه کار خاصی کرده باشند تحریک شود.

برای اینکه یک رابطه جنسی خوب را تجربه کنید بهتر است به موارد زیر هم توجه داشته باشید: 

از خود راضی نباشید

از روابط جنسی به عنوان اسلحه استفاده نکنید

حساس، ضعیف و شکننده نباشید

خودشیفته نباشید

هدف فقط ارضاء جنسی- جسمی نیست

به همسر خود بفهمانید که رابطه جنسی با او سبب آرامش او می شود و می خواهید با این عمل عشق و محبّت خود را بیشتر به او ثابت کنید و هدف فقط ارضاء جنسی- جسمی نیست، بلکه روح معنوی شما نیز با این عمل ارضاء می شود.

بوسیدن

بوسه قدیمی ترین نقطه شناخته شده برای تحریک است که شامل بوسیدن لب ها ، صورت و یا هر قسمتی از بدن همسرتان می تواند باشد؛ لذا نقطه های حسّاس بدن همسرتان را شناسایی نموده و از معجزه بوسه بر آن مناطق حسّاس غافل نگردید

2706