1421
1411

من خیلی بدم اومده ینی بدم میومد قبلا خط و چشم و رژ میزدم الان دیگ همونم نمیزنم فقط ی رژ خ کمرنگ

سوالم صرفا جهت اینه بفهمم خانوما نظرشون داره به چه سمتی میره؟ 

برام جالبه بدونم الان زمانی هس ک سادگی مد شه یا هنوز زوده 

💜

هنوز زوده خیلیا عقیده دارن باید ارایش عروس کرد رفت سر کوچه ماست خرید ک کمم نیستن متاسفانه

طرف میره دکتر میگه چی کارکنم ۱۰۰سال عمر کنم؟! دکتر میگه : سیگار میکشی ؟ میگه نه میگه  مواد مصرف میکنی؟ میگه نه غذای چرب؟  نه مشروب؟  نه دختربازی؟ نه    دکتر میگه پس میخوای صدسال عمر کنی چه گوهی بخوری دیوث😐😂

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

منم دقیقا.هرچند خودم هنوز ارایش دارم کامل.اما جدیدا گاهی مثلا ریمل نمیزنم و میرم بیرون

از رنگ‌موی روشن هم حالم بهم میخوره.دست خودم نیست

خداحافظ نی نی سایت.حداقل دوماه برم از وقتم استفاده مفید بکنم
1432
1394

والا من تا حالا اصلا آرایش نمیکردم. هیچیا. اما جدیدا به این نتیجه رسیدم که اندکی روح بدم به چهرم و یه رژ کمرنگ و زیبا میزنم

وارد برجام که میشی فقط هتلی که توش مذاکره کردن سرجاش مونده😊 بقیه خارج شدن😂    متولد ۸۲ نیستم😐

اتفاقا كاملا اينجوريه

منم نظرم همينه

تا يكي دو سال پيش آرايش ميكردم هر روز در حد كرم پودر و خط چشم و ريميل و رژ اينا

ولي الان هيچي نميزنم ب صورتم

شايد يكمي رژ و ريمل تمام

با ريتم بخونيد...خسته تر از خسته اااام،شيشه بشكسته ااام،حالا كه از ما گذشت،اومدن يارو باش،كار خدا رو ببين،عاقبت ما رو باش🤭😑😍
1387

من  همیشه ارایشم ساده هست

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 تیر :یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه گل پسر بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄
1331