2726
عنوان

با مربی ارایشگاه دعوام شد چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 26 پست
فراموش کن...مسئله به این کوچیکی نباید انقد زود شما رو از هدفی که داری دور کنه...لابد مربیتون هم خسته ...

نه همیشه اینجوریه سری پیش بهش میگم اگه مو کوتاه باشه چجوری این مدلی که گفتین رو میزنیم با حالت عصبانی میگه وااای چقدر سوال میپرسی اگه اینجوری کنی دیگه میگم نیا همیشه اینجوریه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برو اتحادیه و شکایت این چه وضعشه بلاخره تو هم هزینه کردی بیکار نیستی که الکی اونجا وخ بگذرونی

اصلا پس نمیده موقع ثبت نام به من گفته بود شهریه یه تومنه بعد از سه هفته گفت شهریه شده سه تومن  منم گفتم چرا همون اول نگفتی پولم رو پس بده نمیخوام ادامه بدم گفت عمرا من پول پس نمیدم

2728
نه همیشه اینجوریه سری پیش بهش میگم اگه مو کوتاه باشه چجوری این مدلی که گفتین رو میزنیم با حالت عصبان ...

🤨😐😏

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست،هرکسی نغمه خود خواند واز صحنه رود،خرم ان نغمه که مردم بسپارند به یاد❤
نه دو تومن دادم یه تومنشم این ماه میدم ولی خیلیی ناراحتم خیلی 

ندیا برو پیشش وقتی سرش شلوغه دادو بیداد کن که پول منو پس بده وگرنه میرم شکایت میکنم اینجوری به من چیزی یاد نمیدی باید آبروشو ببری

نه همیشه اینجوریه سری پیش بهش میگم اگه مو کوتاه باشه چجوری این مدلی که گفتین رو میزنیم با حالت عصبان ...

هروقت براجواب دادن سؤالت ادا درآورد حالشوبگیر،صدات روببربالا،

پولتوپس نمیده،میخواد کلافت کنه تاخودت بزاری بری،

وقتی باهاش اساسی برخوردکنی،تکلیفشومیفهمه،ومیدونه که توبااین اداهاش میدون روخالی نمیکنی،ودست ازکارش برمیداره،

اصلا پس نمیده موقع ثبت نام به من گفته بود شهریه یه تومنه بعد از سه هفته گفت شهریه شده سه تومن   ...

چه آدم چقر و بد بدنیه هاااااا😮😮😮

پس ناچاری ادامه بدی

فقط اگه دیگه رفتارش درست نبود باهات و درست حسابی جوابتو نمیداد تهدیدش کن که شکایت میکنی

عاشقی رو باید از شاملو یاد گرفت💜به آیدا میگفت:خدای کوچک من🧡