2703
2553

من دارم میرم دوره کار با مواد و کوتاهی تخصصی مو 

اینجایی که من میرم اولش مربی ارایشگاه انقدر خوب زبون ریخت رفتم ثبت نام کردم  از هفته سوم که رفتم مربی گفت یه روز درمیون بیا من خسته میشم جیزی نگفتم الان  هر سوالی ازش میپرسم میگه چقدر سوال میپرسی اصلا درست و حسابی یاد نمیده و من متوجه نمیشم  وقتیم میپرسم خیلی بد برخورد میکنه

امروز بهش گفتم سه شنبه که میام کلاس برنامه چیه خیلی بد گفت هیچی میاییم میرقصیم 

منم روش داد زدم این چه وضعیه مگه من باهاتون شوخی دارم یا اینجا اومدیم مسخره بازی و وقت گذرونی مربی دید ضایع شده دست و پاش رو گم کرد و شروع کرد زبون بازی

ولی من واقعا فکر کنم با این  فقط دارم وقت تلف میکنم اومدم خونه کلی گریه کردم چرا شانس من اینجوریه 

الان باید یا اینجوری ادامه بدم یا برم اتحادیه و شکایت که بی فایده هست چیکار کنم به تظر شما هیچی یاد نمیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

وای تو پول دادی هزینه کردی حقته یاد بگیری

با اینکه دعوا کردی فکر نکنم دیگه اونجوری برخورد کنه

واقعا ادم وقتی هیچی نگه به همچین آدمهایی فکر میکنن خبریه خوب کاری کردی

زندگی با عشق زیباست😍بعد ۴ سال به عشقم رسیدم😃

فراموش کن...مسئله به این کوچیکی نباید انقد زود شما رو از هدفی که داری دور کنه...لابد مربیتون هم خسته یا عصبانی از جای دیگه بود...

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست،هرکسی نغمه خود خواند واز صحنه رود،خرم ان نغمه که مردم بسپارند به یاد❤

کار با مواد و کوتاهی هم دوره ایه که خودت باید زرنگ باشی و همیشه مدل داشته باشی و کار دستت بیاد

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست،هرکسی نغمه خود خواند واز صحنه رود،خرم ان نغمه که مردم بسپارند به یاد❤
2706