1265
1267

من دارم میرم دوره کار با مواد و کوتاهی تخصصی مو 

اینجایی که من میرم اولش مربی ارایشگاه انقدر خوب زبون ریخت رفتم ثبت نام کردم  از هفته سوم که رفتم مربی گفت یه روز درمیون بیا من خسته میشم جیزی نگفتم الان  هر سوالی ازش میپرسم میگه چقدر سوال میپرسی اصلا درست و حسابی یاد نمیده و من متوجه نمیشم  وقتیم میپرسم خیلی بد برخورد میکنه

امروز بهش گفتم سه شنبه که میام کلاس برنامه چیه خیلی بد گفت هیچی میاییم میرقصیم 

منم روش داد زدم این چه وضعیه مگه من باهاتون شوخی دارم یا اینجا اومدیم مسخره بازی و وقت گذرونی مربی دید ضایع شده دست و پاش رو گم کرد و شروع کرد زبون بازی

ولی من واقعا فکر کنم با این  فقط دارم وقت تلف میکنم اومدم خونه کلی گریه کردم چرا شانس من اینجوریه 

الان باید یا اینجوری ادامه بدم یا برم اتحادیه و شکایت که بی فایده هست چیکار کنم به تظر شما هیچی یاد نمیده

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1258

عزیزم ناراحت نشو شما مشکل نداری و حرف حقو گفتی. معمولا مربیا بی سوادن و میترسن شما بزنی رودست  کار اونا بخاطر همینه که میخوان ماست مالی کنن

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وای تو پول دادی هزینه کردی حقته یاد بگیری

با اینکه دعوا کردی فکر نکنم دیگه اونجوری برخورد کنه

واقعا ادم وقتی هیچی نگه به همچین آدمهایی فکر میکنن خبریه خوب کاری کردی

عقـــدم  واســـم دعــا کنیــــد خوشبــــخت شـــــم  
8

فراموش کن...مسئله به این کوچیکی نباید انقد زود شما رو از هدفی که داری دور کنه...لابد مربیتون هم خسته یا عصبانی از جای دیگه بود...

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست،هرکسی نغمه خود خواند واز صحنه رود،خرم ان نغمه که مردم بسپارند به یاد❤

کار با مواد و کوتاهی هم دوره ایه که خودت باید زرنگ باشی و همیشه مدل داشته باشی و کار دستت بیاد

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست،هرکسی نغمه خود خواند واز صحنه رود،خرم ان نغمه که مردم بسپارند به یاد❤
1226
فراموش کن...مسئله به این کوچیکی نباید انقد زود شما رو از هدفی که داری دور کنه...لابد مربیتون هم خسته ...

نه همیشه اینجوریه سری پیش بهش میگم اگه مو کوتاه باشه چجوری این مدلی که گفتین رو میزنیم با حالت عصبانی میگه وااای چقدر سوال میپرسی اگه اینجوری کنی دیگه میگم نیا همیشه اینجوریه

برو اتحادیه و شکایت این چه وضعشه بلاخره تو هم هزینه کردی بیکار نیستی که الکی اونجا وخ بگذرونی

اصلا پس نمیده موقع ثبت نام به من گفته بود شهریه یه تومنه بعد از سه هفته گفت شهریه شده سه تومن  منم گفتم چرا همون اول نگفتی پولم رو پس بده نمیخوام ادامه بدم گفت عمرا من پول پس نمیدم

نه همیشه اینجوریه سری پیش بهش میگم اگه مو کوتاه باشه چجوری این مدلی که گفتین رو میزنیم با حالت عصبان ...

🤨😐😏

1280