1147
1273

عزیزان این به نظرتون خوبه یا نه،استرس دارم😔

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم اگه دوست داشتین برای سلامتی نینی نازم یه صلوات بفرستین😘بگین تا منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم😍مرسی مهربونا🤗

وای چیزی مشخص نی که😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم اگه دوست داشتین برای سلامتی نینی نازم یه صلوات بفرستین😘بگین تا منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم😍مرسی مهربونا🤗

نرماله

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1279

1
5
10
15
20
25
30
35
40

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم هزینش چقدر شد کلا سونو ازمایش غربالگری

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
نرماله

واقعا؟نمیدونم چرا دلشوره گرفتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1315
خیلی خوبه  حالا چرا کج عکس گرفتی😂

واقعا؟

نمیدونم چرا فرستادم چپکی افتاد اینجا🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم هزینش چقدر شد کلا سونو ازمایش غربالگری

۱۸۰ هزینه سونو 

۱۳۰ هزینه آزمایش شد عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا؟نمیدونم چرا دلشوره گرفتم

ریسکت خیلی خوبه تو نمودار نگاه کن

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
1288
ریسکت خیلی خوبه تو نمودار نگاه کن

بقیه چیزا چی?عدد hcg freeیا عدد mom

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۸۰ هزینه سونو  ۱۳۰ هزینه آزمایش شد عزیزم

مرسی اخه یکی از دوستان گفت ۷۰۰شده

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
جای دولتی رفتی یا خصوصی؟ مطب و اینا

خصوصی رفتم عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی اخه یکی از دوستان گفت ۷۰۰شده

فک نکنم انقدر بالا باشه

منم جای خوب شهرمون رفتم هزینش انقدر شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چند سالته 

ریسک سندرم دان رو خوب پایبن زده

همه دوستا من رفتن براسون بالا زده بود میگفت چون رفتین تو سی سالگی

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاا خواهش میکنم هیچ زنی رو بیشتر از تحملش در انتظار فرزند نزار.حس خوب مادر شدن رو به همه زنهای سرزمینم عطا کن.
1331