2737
2734
عنوان

پسرمو اوردم دکتر مغز و اعصاب توروخدا دعا کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1134 بازدید | 64 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنون از همتون بچها ب خاط ر دعاهاتون.خداروهزار بار شکر حرف دکتر دوم رو تایید کرد و گف هیچیش نیس فقط ...

خداروشکر...چیا پرسید؟منم باید ببرم مغزو اعصاب پی پی رو تو شرتش میکنه..جیششو قشنگ کنترل داره ولی پی پی رو گوشه کنار میره میکنه تو شرتش حیییلی نگرانم اصلااا پیر شدم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
خوب ببرش کارددمانی دیگه..من ۱ماهه میبرم..بهترشده..گفتارشم داره بهترمیشه

کار درمانی واس اینکه پی پی توشرت میکنه چیکار میکنن؟ایستاده گوشه کنار خونه کارشو میکنه بعد اعلام میکنه...جیشو اصلا مشکل نداریم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
کار درمانی واس اینکه پی پی توشرت میکنه چیکار میکنن؟ایستاده گوشه کنار خونه کارشو میکنه بعد اعلام میکن ...

واای منم مثل شما..جیش روازروز اول که ازپوشک گرفتم مشکلی نداشتم..ولی پی پی رومیکنه بعدمیگه..خرس گنده شده اخه😀۱ماه دیگه ۴سالش تموم میشه..کاردرمانی روبخاطر تمرکزش میبرم..خیلی شیطونه گفت باید بیاری کاردرمانی تا تمرکزش بهتربشه..گفت ازشیطنت زیاده که نمیگه..نمیتونه بشینه تودستشویی😐

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
واای منم مثل شما..جیش روازروز اول که ازپوشک گرفتم مشکلی نداشتم..ولی پی پی رومیکنه بعدمیگه..خرس گنده ...

پسر منم نمیشینه تو دستشویی....واسش توالت فرنگی کوچیک خریدیم دیروز جیش کرده توش ولی پی پی هنو نهههه بهشم گفتم پی پی کنه توشرت دییگه نمیشورمش...همش در حال شرت شستنم....تا هم دادو بیداد میکنم میگه دیگه پی پی نمیگنم یبوستی میشه...دکترش پیدورلاکسم داده دست ب دامن  اون میشم....دبگه همممه راهو رفتم حتی جایزه مورد علاقشو گرفتم ی هفتس بالا کمده نشون دادمش از دور گفتم پی پی کنی دستشویی بهت میدمش ولی اصلااا اصراری نکرد...اصلنم والا شلوغ نی ...کشون کشونم بردمش واس پی پی چون میفهمم از حالت ک میخواد پی پی کنه جیغ میزنه برووو میخوام تو شرت کنم.....دسته اخرم دکترش ی فوق تخصص مغزو اعصاب گودکان معرفی کرده....این موصوع بعد رو روانم رفته...تا ی هفته دیگه کارام جواب نده ببرمش....حتی شرت کثیفشو جلو چشمش انداختم سطل اشغال......تا فشارا بیشتر میشه خودشو نگهمیداره دراز میکشه میگه پی پی ندارم خودش عامل یبوست میشه

2738
پسر منم نمیشینه تو دستشویی....واسش توالت فرنگی کوچیک خریدیم دیروز جیش کرده توش ولی پی پی هنو نهههه ب ...

وااای دقیقا داری پسرمنو توصیف میکنی..ولی پسرمن جیششو کامل میگه..ولی پی پی رواصلاااا..حتما رفتی واسه منم جوابو بگو..بخداهمش منم درحال شورت شستنم..بعضا پوشک میکنم تا پی پی  کنه تواون..داغونم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
پسر منم نمیشینه تو دستشویی....واسش توالت فرنگی کوچیک خریدیم دیروز جیش کرده توش ولی پی پی هنو نهههه ب ...

عزیزم من یه پیشنهاد واست دارم

لطف کن اون جایزه خوشگل شو از بالا کمد بیار پایین بده بهش بعد تشویقش کن با اون بره دستشویی

اصلااااا سرش داد نکش بدتر میشه بهتر نمیشه

در تاریخ9/9/99بهترین اتفاق زندگی من افتاد🙏🌺
ممنون از همتون بچها ب خاط ر دعاهاتون.خداروهزار بار شکر حرف دکتر دوم رو تایید کرد و گف هیچیش نیس فقط ...

خدا رو شکر خیلیییی خوشحال شدم😍😍

در تاریخ9/9/99بهترین اتفاق زندگی من افتاد🙏🌺
وااای دقیقا داری پسرمنو توصیف میکنی..ولی پسرمن جیششو کامل میگه..ولی پی پی رواصلاااا..حتما رفتی واسه ...

مام مشکل جیش نداریم حتی خیلی وقت شبا پوشک نیست  کلااا  پوشک رفته کنار... اخر شب مسواک و جیش کارایی ک همگی انجام میدیم...و از ۱۱ شب تا ۹ ده صب خشششکه حتی نصف شبم بیدار نمیشم و نمیشه ک بخوام ببرمش....چند وقت میشا سرماخورده بود پیش متخصص خودش نبردم بردم پیش ی متخصص دیگه ب اونم گفتم مشکل پی پی تو شرت داریم اون گفت باید بره مهد باید از شما جدا بشه باید بره تو اجتماع گفتم کلاس خلاقیت میره خودم ولی پیششم گفت نه باییید از شما جدا شه وابستگی داره و راستم میگفت وابستس ب من کلاس ژیمناستیک بخاطر وابستگیش ب من نموند چون دیگه نمیشد تو کلاس باشم باید بیرون میشستم...تقریبا هر روزم پارک و بیرون دوست صمیمی داریم  دوتا کوچه پایینتر ده روز فاصله سنی دارن بچه هامون....سر این جریان راهی ک نرفتم مهد کودک با متخصص مغزو اعصاب باید خودمو راضی کنم ی جلسم اونجا برم ببینم چی میشه چی میگه...انشالله ک مشکل شمام حل بشه زودتر...شمام اگه راهی یافتید جواب داد خبرم کنید مرسی😙

کار درمانی واس اینکه پی پی توشرت میکنه چیکار میکنن؟ایستاده گوشه کنار خونه کارشو میکنه بعد اعلام میکن ...

پسر منم دو ماه دیگه سه ساله میشه ...میدونه که پی پی داره ..خودمم کامل متوجه میشم .اما بهش میگم بریم تو دسشویی نمیاد ....وای میاسته یه گوشه و کارشو میکنه ...چند بارم نشوندمش  ولی انگار نشسته بلد نیست .

البته پسر بزرگترمم یادم میاد اینجوری بود .کم کم خودش خوب شد 

2706