2726

دعا کنید چییزیش نباشه بالاخره خودمو راضی کردم بیارم پیش متخصص مغز و اعصاب الان تو مطبم هنوز نوبتمون نشده دارم از استرس میمیرم .اگه سالم باشه من خوشبخت ترین ادم دنیام😢دعاااا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یک ماهه دیگ میشه چهار سالش

دختر  من اینطور بود ستون فقراتش مشکل داشت مال اون بود مهره های دنبالچه کم بود .الان بزرگ شده خوبه دیگه 

میگن تو بهشت یه ظرف بزرررگ سیب زمینی سرخ کرده هست ،هر بار که برمیداری...یه فرشته دستت رو نوازش میکنه و میگه: عزیزم با خیال راحت  بخور! زیاد درست کردیم برای خورشت هم  نیست     

وای خدا کنه چیزیش نباشه من میمیرم.چند ماه پیش ی دکتر بردم گف ی خرده تاخیر رشد داره یک دکتر یگ بردم گف هیچیش نیس دکتر قبلی چرت و پرت گفته الان اوردم پیش پروفسور ببینم حرف کدوم رو تایید میکنه

کنترل ادرار نداره.بعد سونو کلیه و بررسی کلیه گفتن بیارم مغز و اعصاب.جمله سازیشم خوب نیس.خیلی نگرانم ...

نگران نباش-

میگن تو بهشت یه ظرف بزرررگ سیب زمینی سرخ کرده هست ،هر بار که برمیداری...یه فرشته دستت رو نوازش میکنه و میگه: عزیزم با خیال راحت  بخور! زیاد درست کردیم برای خورشت هم  نیست     
2706