2726
عنوان

پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 3038 بازدید | 142 پست

وقتی توی اولیت رژیم تاثیر نداشته

هنوز ایمان نیوردی رژیم بهانس

خدا خودش تصمیم گیرنده هست 

گلم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
الهی بمیرم

تو چرا بمیری؟اون مرد نفهم بیشعور باید بمیره 

از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم  به امید نابودی کرونای خبیثه منحوسه بیتربیت   دلم واست تنگ شده جونم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مادرشوهرم سه تا پسر داره. من رفتم سونو تا فهمیدن پسره انگار یه پارچ اب یخ ریختن روی سرشون. اصلانم ذوق نکردم . یه برادر شوهر توی خونه دارم اونم قهر کرده بود باهام   زیاد تحویل نگیرین

2728

حالا خانواده شوهر من همش ميگن خدا كنه دختر باشه🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️بچه جاريم پسره اصلا محلش نميدن طفلكو ولي بچه خواهر شوهرم دختره همش دور دورش ميگردن بهش سرويس ميدن 😶😶نميدونم اخه مگه نوه با نوه فرق داره؟؟؟؟ تازه پسره جاريم ايقد عزيز و بانمكه 

پسرم ، پاره ي تنم ، بي صبرااانه منتظر گرفتن دستاي قشنگم ❤️❤️❤️
والله همه چی دست خداست.دکتر ها میگن فقط زمان تخمک گذاری بارداری اتفاق میوفته تخمک هم آزاد شد 24ساعت ...

اسپرم چند روز زندهمیمونه تا تخمک آزاد بشه 

خدایا به خاطر فرشته های پاکی که بهم هدیه دادی شکرت👨‍👩‍👦‍👦🤰
اسپرم چند روز زندهمیمونه تا تخمک آزاد بشه 

3روز ولی بعضی جاها گفتن که تا 5روز هم زنده میمونه

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش

من شيراز زندگي ميكنم و الان ٤٠ سالمه يك دختر ده ساله دارم خيلي تحقيق كردم همه از دكتر طاهره مختاريان تعريف كردند راستش خيلي مطلب تو اينترنت خوندم و بلدم اما چون سنم بالاست جاي ريسك ندارم ميخوام زير نظر دكتر باشم به نظر شما سن من مناسب هست براي بچه دوم چون شوهرم تك پسره و كلا خيلي تنهاست؟؟ ممنون از اگه جواب بدين

من شيراز زندگي ميكنم و الان ٤٠ سالمه يك دختر ده ساله دارم خيلي تحقيق كردم همه از دكتر طاهره مختاريان ...

سلام عزیزم بله چرا که نه هر وقت باردار بشی ضرری نداره فقط باید آزمایش های قبل بارداری رو انجام بدی و یه سونو لگن و تخمدان انجام بدی مشکلی نداره

پرواز را بخاطر بسپار پرنده مردنیست❤️
من شيراز زندگي ميكنم و الان ٤٠ سالمه يك دختر ده ساله دارم خيلي تحقيق كردم همه از دكتر طاهره مختاريان ...

من نزدیک ۳۹ هستم الان باردارم مشکلی هم نبوده تا حالا 

اگه میخای باید دیگه زود اقدام کنی 

چقدر دغدغه‌ها متفاوته

حالا من امروز میرم آنومالی

واسه خودم و همسرم که خداشاهده فرقی نداره بچه جنسیتش چی باشه،فقط سالم باشه

اما اگر دختر باشه بی‌نهایت خوشحال میشم چون پوزه‌ی مادرشوهرم بدجور به خاک مالیده میشه....

خیلی واسه خدا تعیین تکلیف میکنه،خدا هم بزاره تو کاسه‌اش.....

اصلا یه خوشحالی عجیبی میره زیر پوستم وقتی فکر میکنم بشنوه بچه دختره😂😂

خدا شاهده که چیزی هم بهم بگه،قیامت به پا میکنم

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
خیلی رو مخمه نمیرم خونش

یه بار بگو مامان‌جون تعیین جنسیت دستِ من نیست،دستِ پسرته‌،درِ گوش اون روضه بخون،به من چرا میگی؟و بعدم بگو اول از همه هم دست خداست،اون هست که صلاح میبینه به هرکسی چه جنسیتی بده،ما فقط باید شکرگذار باشیم!

بزار درِ گاله‌رو ببنده

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
لرا پسر بازن اسم ترکا بد در رفته

ترک‌ها پسرپرستن جانم

شومبول پرستن

عین مادرشوهر من 

یه بار بگو مامان‌جون تعیین جنسیت دستِ من نیست،دستِ پسرته‌،درِ گوش اون روضه بخون،به من چرا میگی؟و بعد ...

من ک باهاش قهرم چندماهه راحتم

پرواز را بخاطر بسپار پرنده مردنیست❤️
2706