2726
عنوان

پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 3038 بازدید | 142 پست
منم مشکل شما رو‌ دارم ولی خیلی شدید تر.. طوری که وقتی دخترم ینی بچه اولم دنیا اومد چون دختر بود خان ...

برای منم کفش و دمپایی پسرونه فرستاد پس دادم

پرواز را بخاطر بسپار پرنده مردنیست❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضی از خانواده شوهر ها خیال میکنن خیلی  خاص هستن و میترسن مبادا این همه مال و ثروت و زمین های زراعتی و باغ و ویلاهاشون و این همه مجتمع های تجاری و حساب های بین المللی پر از پولشون بی وارث بمونه و خدا نکرده نصیب داماد بشه . 

اره عزیزم هست یه خانومی بود سرطان داشت و باردار هم بود دکتر گفت سقط کنی بیشتر زنده میمونی اما چون ب ...

واقعا چه شوهر پست فطرتی
و خاک برسرما که تومملکتمون شوهر میتونه راجع به جونمون تصمیم بگیره

2728
گفت آی وی اف کن ریسک نکن

چه ناشیانه والا من اطرافیانم که رفتن دکتر برنامه غذایی داده بعدم روز اقدام رو گفته چه جوری باشه و کارای طبیعی دیگه بچه هاشونم تا جایی که من دیدم پسر شده آی وی اف دیگه مرحله آخره اونم تازه برای اونا که اصلا نمیخوان جنسیت بچه چیز دیگه یی باشه

بهشون بگید...الان این پسرشماچه گلی ب سرتون زده که بچه ش بزنه؟؟؟؟ بگین تخم پسرتون دخترزاس!واااااا ن ...

انقد اذیتم میکنه فرار کردم بچه هاشم فراری آن

پرواز را بخاطر بسپار پرنده مردنیست❤️

والا من سه تا دختر دارم اصلا قبل بارداری ب این فک نکردم ک برم برا پسر رژیم بگیرم...از هرچی بگذرم از منع غذایی نمیتونم بگذرم...بیخیال بابا ول کن حرف مادرشوهرو...منم تمام خانواده شوهرم پسر دوستن باورکن پدر شوهرم هنو دخترامو نبوسیده اصلا برام مهم نیس...فکر اونا جاهلیه من چرا بها بدم

بعد اقدامت ب طرف راست بخواب تا 1 ساعت....از روز اول پریودت خرما بخور تا موقع نزدیکی...انشالله ک ی پسر سالم وتپل خدا بهت بده😍🙏

گر درمشکلی سخت گرفتار شدی بخوان این ایه  70مرتبه بگویا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی  (بسیار مجرب است، تجربه شده است)برای حاجت دل منم صلوات بفرستید وبادل مهربونتون بگید انشالله😔
انقد اذیتم میکنه فرار کردم بچه هاشم فراری آن

اووووووووف...مادرشوهرمن دختراشون دخترزاییدن...من پسر...بهم میگه بعدی تم پسرباشه من خوشحال میشم😈😈😈😈😈😈گفتم خب خوش خوراک تشریف دارین...شما خودتون چرایک پسرآوردین...والا....جواب بده خواهروگرنه سرت هوارمیشن هرچی دلشون بخوادبهت میگن...مظلوم نباش که قدرنمیدونن

زندگی تولدیه خاطره س...انگاری شروع یه نمایشه...کاشکی ازدنیااین خاطره ها...سهم ماتموم خوبی هابشه....
2706