1265
1267
عنوان

پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1566 بازدید | 127 پست
نه قبل از پریود اقدام کردم ۵روز مونده ب پریود هرشب انجام دادم

یعنی چی قبل از پریود یعنی بعد تخمک گذاری اقدام داشتی

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش

بهشون بگید...الان این پسرشماچه گلی ب سرتون زده که بچه ش بزنه؟؟؟؟

بگین تخم پسرتون دخترزاس!واااااا

نذرمحمدیاعلی کنیدکه انشاءالله پسرشدعلی یامحمدبذارین... انشاءالله هرچی خداصلاح میدونه همون شه

بجز فامیل شوهرکه همه ویرانگرند...بنی آدم اعضای یکدیگرند...

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

بنظرم ماها باید از خودمون شروع کنیم واین طرز فکرا رو عوض کنیم ماها خانمها ک همش میگیم پسر پسر داریم شخصیت خودمون رو زیر سوال میبریم ما هم دختریم دیگه چرا میذارید همه ب جنس خانمها توهین کنن

شهریوریم😍
1258
منم مشکل شما رو‌ دارم ولی خیلی شدید تر.. طوری که وقتی دخترم ینی بچه اولم دنیا اومد چون دختر بود خان ...

برای منم کفش و دمپایی پسرونه فرستاد پس دادم

پرواز را بخاطر بسپار پرنده مردنیست❤️

بعضی از خانواده شوهر ها خیال میکنن خیلی  خاص هستن و میترسن مبادا این همه مال و ثروت و زمین های زراعتی و باغ و ویلاهاشون و این همه مجتمع های تجاری و حساب های بین المللی پر از پولشون بی وارث بمونه و خدا نکرده نصیب داماد بشه . 

درک خواسته های من برات مشکله، عیبی نداره، قرار نیست همه جنگجو و با اراده باشن.
اره عزیزم هست یه خانومی بود سرطان داشت و باردار هم بود دکتر گفت سقط کنی بیشتر زنده میمونی اما چون ب ...

واقعا چه شوهر پست فطرتی
و خاک برسرما که تومملکتمون شوهر میتونه راجع به جونمون تصمیم بگیره

گفت آی وی اف کن ریسک نکن

چه ناشیانه والا من اطرافیانم که رفتن دکتر برنامه غذایی داده بعدم روز اقدام رو گفته چه جوری باشه و کارای طبیعی دیگه بچه هاشونم تا جایی که من دیدم پسر شده آی وی اف دیگه مرحله آخره اونم تازه برای اونا که اصلا نمیخوان جنسیت بچه چیز دیگه یی باشه

8
بهشون بگید...الان این پسرشماچه گلی ب سرتون زده که بچه ش بزنه؟؟؟؟ بگین تخم پسرتون دخترزاس!واااااا ن ...

انقد اذیتم میکنه فرار کردم بچه هاشم فراری آن

پرواز را بخاطر بسپار پرنده مردنیست❤️
برای منم کفش و دمپایی پسرونه فرستاد پس دادم

من که جرات نداشتم اعتراض کنم یا پس بدم چون شوهرم پوستمو می کند

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از یه کاربر  مظلوم که یه بار قبلا ترکیده چی میخواین  مهربون باشید لطفا

والا من سه تا دختر دارم اصلا قبل بارداری ب این فک نکردم ک برم برا پسر رژیم بگیرم...از هرچی بگذرم از منع غذایی نمیتونم بگذرم...بیخیال بابا ول کن حرف مادرشوهرو...منم تمام خانواده شوهرم پسر دوستن باورکن پدر شوهرم هنو دخترامو نبوسیده اصلا برام مهم نیس...فکر اونا جاهلیه من چرا بها بدم

1226

بعد اقدامت ب طرف راست بخواب تا 1 ساعت....از روز اول پریودت خرما بخور تا موقع نزدیکی...انشالله ک ی پسر سالم وتپل خدا بهت بده😍🙏

گر درمشکلی سخت گرفتار شدی بخوان این ایه  70مرتبه بگویا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی  (بسیار مجرب است، تجربه شده است)برای حاجت دل منم صلوات بفرستید وبادل مهربونتون بگید انشالله😔
انقد اذیتم میکنه فرار کردم بچه هاشم فراری آن

اووووووووف...مادرشوهرمن دختراشون دخترزاییدن...من پسر...بهم میگه بعدی تم پسرباشه من خوشحال میشم😈😈😈😈😈😈گفتم خب خوش خوراک تشریف دارین...شما خودتون چرایک پسرآوردین...والا....جواب بده خواهروگرنه سرت هوارمیشن هرچی دلشون بخوادبهت میگن...مظلوم نباش که قدرنمیدونن

بجز فامیل شوهرکه همه ویرانگرند...بنی آدم اعضای یکدیگرند...
1241