2733
2739
عنوان

برای یبوست بچتون چی دادین خیلی تاثیر داشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1154 بازدید | 68 پست
باید درمان کامل بشه.دختر منم همین بود دکتر گفت درمانش رو کامل انجام ندی بعدها این بیماری بر میگرده . ...

7 ماه😲

خیییلی سخته

بچه من تا شیرخودمو میخورد خوب بود

از حدودای 7-8 ماهگی یهویی اینطور شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید درمان کامل بشه.دختر منم همین بود دکتر گفت درمانش رو کامل انجام ندی بعدها این بیماری بر میگرده . ...

من چندتا دکتر بردم حتی شربت ساختنی هم دادن ی ذره اثر نداشت.دختر من چون غذا درست نمیخوره دکتر گفت روده هاش تنبل شده

البته روزی ی بار دفع داره ولی تا ی هفته قبل ب سختی از یکساعت قبل ب خودش میپیچید و جیغ و گریه تا وقتی دفع بشه

الانم براش ی متخصص گوارش اطفال نوبت گرفتم زودترین نوبتش دوماه دیگه بود

7 ماه😲 خیییلی سخته بچه من تا شیرخودمو میخورد خوب بود از حدودای 7-8 ماهگی یهویی اینطور شد

آره 7 ماه چون میخواست درمان کنه.

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن
2728
من چندتا دکتر بردم حتی شربت ساختنی هم دادن ی ذره اثر نداشت.دختر من چون غذا درست نمیخوره دکتر گفت رود ...

انشاالله خوب میشه ولی حتما پیگیری کن تا درمانش کامل بشه گناه داه طفل معصوم

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن

شدید و دائمش رو نمیدونم ولی بچه من ک گه گاهی یبس میشه بستنی و شیر ک میخوره خوب میشه

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

خواهر من هویج رنده شده میداد به بچش شکمش کار میکرد

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

اگه میخوای بدتر نشه حتما ببرش دکتر😊😊

میوه و انجیر و فلان شربت و ..... راه های موقتین این مشکل باید از ریشه حل بشه، سر خود هم دارو بهش نده چون ممکنه به بدن فرزند تو اون دارو نسازه

2738
پسرمن ۵سالشه..فقط پیدرولاکس جواب میده..از ی دکتر عالی وقت گرفتم..هفته بعدمیبرمش..شماهرروز میدین؟

هرروز میدادن یک سال میشه قط کردم خداروشکر بهترشده

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

چنتا انجیرخشک روم شب تا صب توی لیوان میخیسونم.

صب با همون اب میکس و له میکنم(همون ‌‌پوره)

هم مقویه و هم مسهل‌

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.
خیییلی کم چیزی میدم که یبوست بگیره کلا اینطوره

دختر برادر منم همین طور بود تا ۶ سال 

روده ش تنبل میشه خیلی زود باید درمانش کنی 

شیر و لبنیات .شکر .غذا ها و خوراکی هایی که مواد نگه دارنده داره .

گرمی و اینها رو اصلا نده

اون یکم که بزرگتر شد میبردش پارک و بازی ها بپر بپر مثل قصر بادی 

تمام این چیزهاروهم بهش میداد 

ولی یکی از خانمها درست گفت خود میوه خیلی خوبه 

هر وقت انار میخورد خوب بود برعکس که همه فکر میکنن انار بدتر میکنه  میوه هایی که روده رو از تنبلی در بیاره 

چند تا دونه انجیر خشک رو هم شب خیس میکرد با آب گرم آبش کم بلشه که غلیظ باشه درش رو میزاشت که قشنگ شیره در بیاد 

بعد صبح ی قاشق کوچولو روغن زیتون میریخ توش و بهش میداد 

اگر هم دیدی نمیخوره بدون روغن بهش بده  

خودش باید میوه رو بجوه و بخوره  ...

ولی ممکنه که یکم هم عصبی باشه . از استرس هم میشه  که از اطراف بهش منتقل شده

یبوست خیلی بده منم ماه پنج بارداریمم چندروزه گرفتم این مریضیو عذابه کلا.نمیدونمم چی بخورم.هلو و توت فرنگی و چیزای ملین میخورم ولی اثر نداره

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

خب استفاده از شیاف و ...هم اندازه ای داره...اینطوری روده بچه تنبل میشه مشکلات بزرگتر خداینکرده براش پیش میاد..با دکتر متخصص مشورت کنید

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست،هرکسی نغمه خود خواند واز صحنه رود،خرم ان نغمه که مردم بسپارند به یاد❤
2706