2733
2734

بنظر شما ال نود ۹ سال کار کرده قیمت ۵۰ یا ۴۸ تومن خوبه؟

یا ماشین صفر ۲۰۶ 

باتوجه ب این که الان ماشینا بی کیفتن و گرونن کدوم تصمیم بهتره 

خدا جونم میشه به من فرزند سالم و صالح بدی فقط ی بار تجربه کردم ولی نموند برام خدایا شکرت میدونم که بخشنده ای و رحیم 

بچه ها ماشین ارزون میشه راسته میگن ؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه ها ماشین ارزون میشه راسته میگن ؟

نمیدونم منم موندم ماشبن خودمون پراید راهم دوره تو جاده ایم همش مجبوریم یا عوض کنیم یا صفر بگیریم ولی با اوضاع گرونی موندیم واقعا خسته شدم ازین وضعیت خدا باعثو بانیشو لعنت کنه

خدا جونم میشه به من فرزند سالم و صالح بدی فقط ی بار تجربه کردم ولی نموند برام خدایا شکرت میدونم که بخشنده ای و رحیم 
2738
والا تو سایتا زده ولی معلوم نیست

ارزونم بشه مگه چقدر میاد پایین اخه پراید چیه ۵۰ تومن 

ارزونم کنن نهایت دو سه تومن بیشتر ک ارزون نمیکنن

والا تو سایتا زده ولی معلوم نیست

هوووف خدا کنه ارزون بشه

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
هوووف خدا کنه ارزون بشه

خدا کنه اخه ۶۰ تومن پول کمی نیست برای ما لاقل همینم نصفش قرضو بدهیه 

خدا کنه اخه ۶۰ تومن پول کمی نیست برای ما لاقل همینم نصفش قرضو بدهیه 

شما با 50 تومن میخوای 206 بخری؟

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
شما با 50 تومن میخوای 206 بخری؟

نه شوهرم میکه صفرش ۶۰ تومنه ازینا ک ی ماهه میدن فروش فوریولی برام خیلی زور داره

ما که بالاخره بعد چندماه خریدیم  ارزونم نمیشه دلتو خوش نکن خواهر  ما تو این جندماه هزار بار دیدیم گرون شد 

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
نه شوهرم میکه صفرش ۶۰ تومنه ازینا ک ی ماهه میدن فروش فوریولی برام خیلی زور داره

خیلی خوبه 60 تومن باشه .

405 صفرش 67 ملیونه   

206  60  تومن نیست

2706