2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

قالیشویی ساوین بهترینه. 

من فرشای مامانم داده بودم به ساوین خودشون میان میبرن سرموقع هم میارن کارشون خیلی تمیییزه همه جای تهران سرویس دارن به همه اینجارو پیشنهاد میکنم اینم شمارشون  ۷۷۱۱۰۰۷۹   ۸۸۶۵۱۹۸۶   ۲۲۰۵۸۰۱۲

قالیشویی ونک خیلی عاااالیه👌👌

من چند روز پیش به توصیه یه فرش فروش که قالیشویی ونک رو بهم معرفی کرد و گفت کارخونش مستقله و عضو معتبر و قدیمی اتحادیست فرشای ماشینی و دستبافت گرون قیمتی رو برای شستشو و ترمیم ریشه دادم  دیروز برام اوردن خیلی عاااالی شده فرشام دلم نیومد معرفیشون نکنم چند تا از شماره هاشو میذارم.

۸۸۶۴۲۲۱۲

۴۴۲۱۵۷۴۹

۲۲۹۰۲۵۴۵

2714

ممنون که قالیشویی اندرزگوو را معرفی کردید منم فرشهای دستی وماشینی رابهشون دادم امروز برام اوردن ازشستشوی تمیز وتحویل به موقه واقعا راضیم وازهمه مهمتر بسیار منصف کاملامعقول وبدون هرگونه هزینه تراشی غیر واقعی که اکثر ارایه دهندگان انجام میدن من که دیکه مشتریشون شدم به همه هم پیشنهاد میکنم یک بار هم که شده امتحان کنن کارشون خیلی عاااااای اینم تلفونش   77091702                                                                                                                                              22291775

قالیشویی دریا محشره من فرشامو روشن خریده بودم بعدازتولد دخترم فرشام خیلی کثیف شده بود به سفارش یکی از اقوام فرشامو دادم قالیشویی دریا امروز تحویل دادن خیلی راضییی بودم همه جای تهران سرویس دارن به همه اینجارو پیشنهاد میکنم اینم شمارشون ۷۷۱۹۱۷۲۴  ۰۹۱۹۹۸۲۵۷۶۷

#فرش هاتون رو به قاليشويي اديب ندين!!!

اديب بدقول ترين و گرونفروش ترين قاليشويي كه تا به حال ديدم، بي ادب ترين پرسنل رو داره حتي مديريت اون، ريز و درشتشون بي ادب و طلبكارن، فرش هاي من رو گرفتن چند روز اعصابم رو خرد كردن، آخرم دوتاش رو با گيجه هاي زرد برگردوندن دوتاش رو هم گم كردن هنوزم به دستم نرسيده تازه ميگن فرشات چند متري و چه رنگيه و با بي ادبي ميگن برو خودت كارخونه بگرد پيدا كن!!!!!!

واقعا تعجب مي كنم چطور با تبليغ هاي يك ساعته تو تلويزيون عملكردشون اينقدر بد باشه هم تو شستشو هم تحويل به موقع و سالم و هم طرز برخورد با مشتري كه به بدترين شكل ممكن هست كه لايق خودشونو، پشت دستمو داغ كردم ديگه اسم قاليشويي اديب رو نيارم مگر اينكه بخوام كسي رو منصرف كنم از دادن فرشاي نازنينش به اينا !!!!!!!!!!!!!!!!

قالیشویی ونک خیلی عاااالیه👌👌 من چند روز پیش به توصیه یه فرش فروش که قالیشویی ونک رو بهم معرفی کرد ...

از نظر من کار قالیشویی ونک خوبه .فرش ها رو سالم و خیلی تمیز تحویل میدن.مخصوصا دستبافتو عالی میشورن

در ابتدا ترس از رنگ دادن فرش های دستبافتم داشتم خدا شکر اونرو هم عالی و خوب شستن خدمات این قالیشویی نسبت به دیگر قالیشویی های تهران به نظر من بهتره

همه چیز بسیار عالی و زمان بندی دقیق بود

2706