2737
2734

راز خوشگلی پووول

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا نگید اعتماد بنفست زیاده و ازین حرفا

من خیلیا به چشمم خوشگلن ولی قیافه خودمو خیلی دوست دارم

ینی هیچوقت نمیخام جای هیچکدومشون باشم 

چون بنظرم خودم قشنگ هستم به قدر کافی

Instagram📷me_in_netherlands 
2738

تو فیلم دیدم جنسن اکلس.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

من یبار یه دختره رو تو دندون پزشکی دیدم

اصلا نمیتونم بگم چقدر قشنگ بود

با دوستم یه جوری نگاهش کردم

خودشم خنده ش گرفت

ولی چیزی که خیلی خوب بود هم پوستش سالم بود هم موهاش 

هیکلش معلومه بود ورزش میکنه

همه ی اوناییکه میگن خودشون. 

عکس لطفاً. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2706