2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیدونم سریع میرم سرویس بهداشتی که لباسم کثیف نشه. یه سوال دیگه ببخشید اگه بد بود . میشه ارضا میشم ...

اون ترشحات تا فردا صبحش دیگه از بین میرن

اگه ترشحاتت سفید باشه قارچه

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
گاهی وقتا سفیده گاهی بی رنگ قارچ چیه؟

عفونت زنانه قارچی داریم که ترشحات سفیده بویی مثه بوی نون میده ترشحات اگه زیاد باشه باید بهش شک کرد من اینجوری بودم رفتم معاینه گفت قارچه 

2738
اين ترشحات از چيه كه عاديه و رنگ و بويي نداره

طبیعیه بخاطرهورمونها و مرطوب نگه داشتن رون قسمته

که خشک و زخم نشه

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
عفونت زنانه قارچی داریم که ترشحات سفیده بویی مثه بوی نون میده ترشحات اگه زیاد باشه باید بهش شک کرد م ...

از چه چیزایی عفونت ممکنه بگیرم؟

بوی نون؟ نه بابا بوی همیشگی رو میداد

برای قارچ چیکار کردی؟

از چه چیزایی عفونت ممکنه بگیرم؟ بوی نون؟ نه بابا بوی همیشگی رو میداد برای قارچ چیکار کردی؟

برا قارچ کرم کلوتربمازول داد استفاده کردم از رطوبت میاد و استفاده از لباسای تنگ پلاستیکی 

همیشه لباسام نخیه  یکیش فقط تنگه رطوبتم کمه

من هی پش سره هم مریض می شدم آخر سر فهمیدم به خاطر حمومای طولانی مدتمه الانم تو خونه للاس زیر استفاده نمی کنم رطوبت نداشته باشه خوب شدم

2706