2733
2739
عنوان

باردارم ولی میخوام سقط کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 13566 بازدید | 404 پست
شما حق اینکه بدون اطلاع همسرت اینکار رو کنی نداری .این خیانته

😔

دختر از وقتی که دنیا میاد ازش انتظار دارن سرو سنگین باشه شیطونی نکنه بلند نخنده آروم بره و آسته بیاد سرش پایین باشه حرف گوش کن باشه بزرگ که شد با دوستاش زیاد نگرده لباس هایی که میخواد نپوشه لاک نزنه میگن همه اینا رو بذار برای شوهرت وقتی شوهر کرد درک نمیشه بهش حق انتخاب نمیدن وظیفشو تو مادر شدن می بینند در دنیای من دختر نفس نمیکشد زندگی نمیکند روزی بدنیا میاد و روز بعدی زن میشود در آخر مادر و زودتر از آنی که فکر کنی میمیرد.
نمیدونم چی بگم ما جای شما نیستیم ولی میشه گفت شاید با اومدن بچه شرایط زندگیت هم عوض بشه نمیدونم والا ...

من ترسم اینکه عوض نشه

دختر از وقتی که دنیا میاد ازش انتظار دارن سرو سنگین باشه شیطونی نکنه بلند نخنده آروم بره و آسته بیاد سرش پایین باشه حرف گوش کن باشه بزرگ که شد با دوستاش زیاد نگرده لباس هایی که میخواد نپوشه لاک نزنه میگن همه اینا رو بذار برای شوهرت وقتی شوهر کرد درک نمیشه بهش حق انتخاب نمیدن وظیفشو تو مادر شدن می بینند در دنیای من دختر نفس نمیکشد زندگی نمیکند روزی بدنیا میاد و روز بعدی زن میشود در آخر مادر و زودتر از آنی که فکر کنی میمیرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط میتونم بگم حکمت خدارو شکر😔😔😔

انشاالله خدا زود زود قسمتت کنه عزیزم💚

روزی روزگاری شوهرت بفهمه میتونه ازت شکایت کنه

میدونم ولی تقصیر خودشه یه ذره دلخوشی واسم نذاشته که بهش حتی فکرم نکنم

2731
گناه سقطشو ب گردن بگیری صدبرابر بهتر از اینه ک یه عمر مزخرف زندگی کنه

منم همینو میگم واسه همین گفتم سقط میکنم نمیخوام اون بچه سختی بکشه میگن شرایط درست میشه نمیدونم...

میدونم ولی تقصیر خودشه یه ذره دلخوشی واسم نذاشته که بهش حتی فکرم نکنم

انشالله که بهترین تصمیم رو بگیری 

شاید با شنیدن این که بارداری یه تغییری به خودش بده

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
منم ماه ادل باردار شدم نه مسافرتی نه چیزی ولی هزار بار شکر خدا اگر دیگه بارداری تشی چی

همش میگم نکنه الان موقعش درست نباشه بچه سختی بکشه اذیت بشه 

2738
شیاف پروستاگلدین دو عدد

یه سوال 

مگه تهیه قرص و شیاف سقط تو ایران به راحتی امکانپذیره؟ داروخونه یا مرجع رسمی هست که بشه تهیه کرد؟! 

بهار که بیاد تو هم با اولین شکوفه های بهاری میای🤰

اگه شوهرت بفهمه میتونه ازت شکایت کنه و حتی راحت میتونه بدون هیچ حقی طلاقت بوه. من نظری برایراین کار ندارم. اما شوهرت حقشه که بدونه 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

خواستی سقط کنی ی جای مطمئن سقط کن که به خودت اسیب نرسه 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
یه سوال  مگه تهیه قرص و شیاف سقط تو ایران به راحتی امکانپذیره؟ داروخونه یا مرجع رسمی هست که ...

اگه اطمینان داشته باشه طرف بهت میده 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2706