2733
2734
عنوان

دیروز سرسفره افطار داداشتم یه حرفی بهم زد که دلم خیلی شکست😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2875 بازدید | 111 پست
برادرت حرف بسیار نابجایی زده اما عزیزم! 4ساله جداشدی حتی یه جا منشی یا فروشنده هم شده بودی الان دستت ...

مگه میزارن برم سرکارتاسرکوچه بیشترحق ندارم جایی برم

میشه برام یه دونه  صلوات بفرستید 😢 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کدوم بابا....بابایی که هرماه یه صیغه ای باهاشه یکساله هیچ خرجی بچشو نداده ونخواست ببینش

داداشت از زن اوله يا دوم ؟؟؟

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
کدوم بابا....بابایی که هرماه یه صیغه ای باهاشه یکساله هیچ خرجی بچشو نداده ونخواست ببینش

۴ سال خیلی زیاده 

برو سر کار ..دخترت بزرگتر بشه از خورد و خوراک خیلی هزینش بیشتر میشه 

اگر واقعا دوس داری حرف نشنوی باید دنبال درامد باشی 

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
2728
بابام نبود من واجیم وداداشم بودیم مامانم توحیاط بود

همونه جرئت كرده همچين چيزي بگه، من بودم به بابام ميگفتم ، بگو اگه من فشاري روتون هستم بگيد تا فكري به حال خودم بكنم بگو فلاني اين حرفو زد بهم

اون دوست منم براي همين جدا شد كه شوهرش زن صيغه اي داشت 

البته سرش اومد مجبور شد حصاناً پسررو قبول كنه و يكي ازون دختران گير داد كه بايد بگيري منو 

پدر مردرو در أورد 

بچه ام به بهانه هاي مختلف پيش مامانشه 

مگه میزارن برم سرکارتاسرکوچه بیشترحق ندارم جایی برم

ببین عزیزم 

معذرت میخوام در حد پیشنهاد میگم 

دوستم جدا شد و چون کسی رو نداشت رفت کمیته امداد وام گرفت و دوربین خرید و الان کار میکنه 

و اینکه یارانه ۴۵۰ بهش میدنو بن خرید و .....

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
2738

تعجب میکنم از دوستان ک میگن بچه ات را باید میدادی ب باباش.کار خوبی کردی ک دخترت پیش خودته تا آخر هم کنارش باش.ب این حرفها اهمیت نده و زندگیت را بکن.اگه کار داشته باشی ک دستت توی جیب خودت باشه ک عالیه.موفق باشید

ببین عزیزم  معذرت میخوام در حد پیشنهاد میگم  دوستم جدا شد و چون کسی رو نداشت رفت کمیته ا ...

عزیزم من رفتم میگن چون دخترت نفقه میگیره ازباباش نمیدیم درصورتی که باباش یکساله نمیده ونمیدونم کدوم جهنمه که پیداش کنم

وقتی شاغل نبودی خیلی ریسک کردید که دخترتون هم اوردید پیش خودتون 

امان از دل مادر .

😢خدا پدرتو برات نگه‌داره

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
تعجب میکنم از دوستان ک میگن بچه ات را باید میدادی ب باباش.کار خوبی کردی ک دخترت پیش خودته تا آخر هم ...

من همین الانم حرف میشنوم میگن چرا مهریتو بخشیدی ولی من بخدا قسم اگه ازگرسنگی ودربدری بمیرم برام بهتره تادخترموبه بابایی میدادم که بوی کثافتکاریاش شهرو بگندکشیده

2706